Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudom kideríteni valakine...

Hogy tudom kideríteni valakinek az elérhetőségét név alapján?

Figyelt kérdés

Csak a nevet tudom meg a születési adatokat.

Valahogy meglehet tudni a telefonszámát, vagy az e-mail címét vagy bármit.😫



2019. szept. 15. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2019. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nev+szuletesi datum=insta nev. (persze ez csak altalanositas es vicc, de akar mukodhet is). instan es facen nev alapjan ra lehet keresni es ott irni is tudsz neki. es most csam remelni tudom, h nem egy zaklatot segitek ki.
2019. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

facebook nagyon esélyes.

bár nem tudom mennyire működne az,hogy rendőrségen eltünt személyként bejelented,szerintem ez nem lesz jó :/

2019. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írsz egy levelet az ismerősödnek, amibe beleírod a saját elérhetőségedet. Ezt egy borítékbe bezárod. Aztán írsz egy kérelmet a Járási Hívatalnak "Kapcsolatfelvétel hozzátartozóval, régi baráttal, ismerőssel" tárgyban. Beleírod a saját adataidat (címedet is), meg az ismerősöd minden ismert adatát, miért keresed, és hogy kéred a mellékelt levelet juttassák el neki. Ezzel a kettővel bemégy a legközelebbi okmányirodába és az unatkozó őrnek mondod, hogy kapcsolatfeléveti kérelmet hoztál. Majd mondja, hogy milyen sorszámot húzzál. Az ügyintéző ad egy csekket háromezer párszáz forintról. Ezt befizeted, visszaviszed neki és mehetsz is haza. Vársz 15 napot, akkor kapsz egy határozatot, hogy kérelmedet elfogadták vagy elutasították. Ha elfogadták, akkor tovább vársz, hogy az ismerősödnek kézbesítsék a leveledet és akarjon veled szóbaállni.
2019. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!