Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sokan azt...

Miért van az, hogy sokan azt gondolják, hogy bármit megtehetnek veled, viszont ha te csinálnál olyat, ami nem tetszik, akkor örökre elkönyvelnének?

Figyelt kérdés
2019. szept. 17. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A voltpárom pont ilyen. Én ilyen tükör személyiség vagyok. Mindenki úgy és azt kapja tőlem, ahogy ő adta nekem.

Nekem nyilván egy szavam nem lehet, de ő pl. azt mond, azt csinál amit akar.

Bezzeg, ha én akkor szedjem is a cuccaim...

Szánalmas... Évekbe került nekem, hogy rájöjjek.. Vagy azért van ez:

Mert egyke és el van kényeztetve. Azt hiszi fölényben van.

Vagy azért ilyen, mert enyhén pszichopata vagy személyiségzavaros.

Nagyon jól titkolta.

Emellett dührohamok, jelentős hangulatingadozás és idióta ötletetek is közrejátszottak.

2019. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"viszont ha te csinálnál olyat, ami nem tetszik, akkor örökre elkönyvelnének":

Mert az ember ilyen esetben már el van könyvelve valaminek, pl.: magának való, piponya, tutyi-mutyi, és az ettől már megszokott helyzet miatt szokták kinevezni minden rossznak. Tőle nem ezt várták. És? 1, Az ember időközönként változik; 2, egy idő után az embernek benő a feje lágya, így megtanulja önmagát megvédeni. És ekkor szokott ez a kiakadás lenni, így ebben a holtfázisban az, aki épp változtat az életén, nem szabad, hogy meginogjon.

2019. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!