Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Letezik olyan ember aki a...

Letezik olyan ember aki a szuletesetol fogva (vagy kesobb) teljes mertekben vak, suket, néma és még végtagjai sincsenek?

Figyelt kérdés
? Ha igen akkor o mit gondolhat magában? Mit érez?

#néma #vak #süket #fogyatékkal elo
2019. szept. 17. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nincs ilyen...
2019. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
először a szalonnát zsírjára pirítod...
2019. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Kicsit eltévedt a kérdésed. Már én is gondolkodtam ilyenen egyébként, de ha születésétől kezdve ilyen, akkor neki totál mindegy sajnos. Se beszélni, se látni, se hallani, se mozogni... Mit érez? Ezt senki nem tudhatja, mert szerintem ilyen nem is létezik. Bár afrikai országokban, vagy ki tudja hol, lehet, hogy van ilyen ember, de én még soha nem hallottam róla.

Egyébként a kérdésed nem rossz, csak nem ebben a kategóriában van a helye. - Élelmiszerek.

2019. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyat tudok, aki vak és siket VAGY nincs egy végtagja se. A kettő együtt elég komoly, olyanról még nem hallottam.
2019. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Azzal mit csinálnak bevágják egy sarokba oszt jól van? Esetleg labda?
2019. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég morbid. Lehet, hogy van valami afrikai/arab országban valami kecskèvel keresztezett szörnyszülött aki ilyesmi, de reménykedjünk benne, hogy nem sok ilyen van, ha van egyáltalán. Ha van is, akkor valószínűleg teljes ellàtàsra szorul, szóval pelenkacsere, etetès, stb. Addig amíg fel nem mondja a szíve a szolgàlatot vagy meg nem hal abban, hogy felfekvèses lesz. Igazából lehet azt sem érzékeli, hogy életben van, elvégre semmilyen külső ingert nem észlel az érintésen kívül.
2019. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!