Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan deríthetem ki hogy...

Honnan deríthetem ki hogy hazudik?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Meseengeren beszélgetek egy lány barátommal, és egy komoly témáról beszélgetünk. A beszélgetés elején még nem volt gond, viszont el kezdtem úgy érezni, hogy nem teljesen mond igazat,és hazudik azért, hogy meg sajnáljam. Vannak valami egyértelmű jelek amivel írásból rá tudok jönni, hogy hazugság-e?

Fontos lenne.

Köszönöm előre a válaszokat!



2019. szept. 17. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem mit vársz tőlünk kérdező... Naivan főcím alapján reménykedtem, hogy legalább szemtől szemben álltok :) úgy könnyebb lenne, nem?

(Komoly témát amúgy sem illik üzenetben kibeszélni.)

2019. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalább leírhatnád, miről beszéltek meg miből gondolod, hogy hazudik, aztán akkor tudnánk esetleg segíteni, de így...
2019. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szemtől szembe illik komoly témáról beszélni, viszont sajnos egy ideig most nem tudunk találkozni magán életi problémák miatt. Ezért csak a messenger maradt egyenlőre.
2019. szept. 17. 22:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Arról beszéltünk, hogy attól fél hogy molesztalni akarja a nevelő apja. És onnan sejtem hogy hazudik, hogy amikor össze veszünk akkor mindig fel hoz valamit amivel sajnaltatja magát, és most is össze vesztünk előtte.
2019. szept. 17. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát... Erre nem tudok mit mondani. Vagy igaz, vagy nem, de ennyiből nem lehet tudni, ez azért komoly dolog.
2019. szept. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!