Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehetne...

Szerintetek hogy lehetne elérni, hogy az emberek ne bántsák egymást?

Figyelt kérdés

2019. szept. 17. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. Az emberek gonoszak.
2019. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vajon léteznek még segítőkész, őszinte és megbízható emberek?
2019. szept. 17. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. Milyen kérdés ez? :)
2019. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Először is úgy, hogy eltakarítani a fideszt. Ők keltik a feszültséget és a gyűlöletet a magyarok között.
2019. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Maximum ha egyetlen ember létezne csak. Az önzés alapvető ösztön minden fajban, így amíg nyerhető valami a másik kárára, hát, nehéz elképzelni hogy ne legyen aki próbálkozna vele.
2019. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, mert ez relatív. Lehet, hogy Kis Mariska bántja a szomszédját, mert Kis Mariska csinos, a szomszéd meg duci és jól esik neki beszólnia. De nyilván Kis Mariska nem bántaná a gyerekèt, mert imádja. Ennyi.
2019. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4: Ne legyél már ennyire gyöpös, ezzel menj a politika kategóriába. Az erőszak és agresszivitás nem csak Magyarországon és a magyarokban van jelen. Habár azt is kinézem belőled, hogy erre most visszaírod, hogy a világ összes gondjáról a Fidesz tehet.
2019. szept. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretném ezt én is megtudni, de azt gondolom, hogy hazánkban erre nincs megoldás.
2019. szept. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Budapesten élek, itt is nőttem fel, legnagyobb részt ehhez tudok viszonyítani. Általános iskolában, és gimiben is nagyon jófej osztálytársaim voltak. Engem senki nem bántott a súlyom miatt, senkit nem bántottunk a származása miatt. Ahogy dolgozni kezdtem, a fiatal korosztály nagyon együttműködő volt ott is. 23 éves koromra jött az, hogy egy idősebb női csapatba kerültem, ott első pillanattól kezdve utáltak, és nem tudtam megfelelni sehogyan sem. Így ebből a fiatal világból kikerülve kezdett elérni engem ez a negatív mentalitás, ami teljesen ledöbbentett. Azóta minden munkahelyen tapasztalom, illetve máshol is, teljesen begyűrűzött a mindennapokba, borzasztóan bánt. Bánt, hogy durvák az emberek, féltékenyek, irigyek, gonoszak, kibeszélnek, lebeszélnek, lelkisérült emberek tömkelege, mindenféle komplexussal, betegítik meg a környezetüket. Múltkor találkoztam egy nyílt tekintetű, kedves asszonnyal az utcán, szóba elegyedtünk, és olyan jó volt vele beszélgetni, hogy meglepődtem, vannak még ilyenek.


Ha végignézel egy napodon. Bemész a munkahelyre, utálod a kollégákat, ők is utálnak téged. Utál a főnök, te is utálod. Lejár a munkaidő, elmész vásárolni, ahol utál a kasszás. A piacon meg ami kedvességet kapsz, az csak üzleti fogás, nem őszintén jön. Harminc felé minden barátod eltávolodott, az emberi érintkezésekből pedig nem tudsz feltöltődni. Te is szép lassan lemerülsz, és olyan leszel, mint ők.


Én ebből akarok kitörni.

2019. szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!