Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiányzik még majdnem...

Miért hiányzik még majdnem 1,5 év után is a gimi?

Figyelt kérdés

Pedig emlékszem a végén már alig vártam, hogy ballagjunk és vége legyen, de azóta sincs olyan nap, hog ne jutna eszembe.

Gimi után voltam 1 hónapot egyetemen, de nem tetszett, ezért hétvégi sulin tanulok most egy szakmát és közben gyakornokkènt dolgozok. De valami mégsem jó... nem tudok elszakadni a gimitől. Mások meg simán elvannak egyetemen vagy bárhol. Sírni is tudnék sokszor emiatt. Sose lesz még egy ilyen jó időszakom úgy érzem ( pedig közben sokszor nagyon rossz volt )


Miért érzem ezt ennyire, míg mások élik az életüket? Pedig most is ugyanaz a napi rutinom majdnem csak ugye most dolgozok és kapok érte pénzt és itthon élek.


2019. szept. 18. 05:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsánata hogy nem tudok válaszolni de engem is nagyon érdekel a kérdés. Nekem 4 éve hiányzik az általános és az akkori életem nem tudok tőle elszakadni.
2019. szept. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Gimiben jól érezted magad, utána meg nem annyira, ennyi a titok.
2019. szept. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a gimi első 3 éve hiányzik, egy szar helyre jartam, kétszer akartam kiíratkozni, undorodtam a helytől, de voltak haverjaim, minden hétvégén buliztunk, szórakoztunk, hülyesègeket csinàltunk, imádtam. Elègedett voltam. Azóta sem voltam olyan boldog, mint akkor, igazából nem is a gimi hiányzik, hanem az emberek akin körbevettek és azok a dolgok amiket csináltunk. Lehet veled is ez van. Tedd magad boldoggà màshogy.
2019. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam az általános és a középiskola után is jó ideig.
2019. szept. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem még 3 év után is hiánytik. Életem legszebb évei voltak.
2019. okt. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!