Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti melyik ismert emberekben...

Ti melyik ismert emberekben csalódtatok a legnagyobbat? Mi történt?

Figyelt kérdés
Olyan eset érdekel, mikor valaki híres, közismert embert szerettetek, felnéztetek rá, akár bálványoztatok is, aztán kiderült valami olyan dolog róla, ami lerombolta a "kultuszát", és onnantól már másképp tekintettetek rá, nem tartottátok sokra. Nektek volt már ilyen? Ha igen kivel és mi történt aminek hatására változott a véleményetek?

2019. szept. 18. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Senkiben, ugyanis nem csalódhatok benne, ha nem is beszéltem vele. Rengeteg álhír terjed híres emberekről, a sok birka még el is hiszi, nyilvánosan mocskolódik, így-meg úgy csalódott ebben meg abban az emberben.. A média szinte csak a lejáratásról szól.
2019. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Dwayne Johnson. Kedvenc színészem volt egészen addig amíg nem csinált egy orbitális nagy marhaságot. A kislányával voltak egy uszodában és tanította úszni. Ezt megosztotta Twitteren csak hogy a kislányán nem volt semmilyen ruha. Ez szeméremsértésnek minősül. Normális ember ilyet nem tesz. A rajongói pedig felháborodtak ezen hogy milyen apa ez. Aztán törölte a képet. Nagyot csalódtam benne.
2019. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Pataky Attila. Egyik legjobb énekesnek tartom, karizmatikus, fiatalabb korában (meg az enyémben) még sörözni is le lehetett vele ülni. Vénségére meg teljesen meghülyült, őt többször elrabolták az ufók, és egyéb marhaságokat hangoztat mindenhol. Tiszta szégyen.
2019. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kerényi (Vállfa) Miklós Gábor rendező. Beteg agyú perverz, és akkor még a művészet szót emlegette a tettével kapcsolatban.
2019. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jared Leto
2019. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kevin Spacey
2019. szept. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Kevin Spacey"


Én pont azért szerettem, mert ilyen volt.

2019. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
rengeteg művészben, akikről kiderült, hogy erőszakosak, vagy perverzek
2023. febr. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!