Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi váltja ki az emberekből...

Mi váltja ki az emberekből hogy támadnak valamiért?

Figyelt kérdés

Régen velem is volt, de nem érdekel már.

De ekkor mi váltja ki belőlük?

Ez szerintem gusztustalan. Tanáraim szerint is és igaz is.



2019. szept. 19. 06:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést nem provokáció miatt írom ki, hanem mert kíváncsi vagyok hogy miért van ez.
2019. szept. 19. 06:51
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán a félelem.

Az ostobaság is, ha félreértenek valamit és azért támadnak. Pl. érzelmi intelligencia hiánya, társas intelligencia hiánya: a bűnözők többsége azért követ el bűncselekményt, mert nem tudja megkülönböztetni a barátságos gesztusokat az ellenségestől, és úgy értelmezi a barátságos közeledéseket, mintha megtámadták volna, és ő visszatámad.

De persze nem történt támadás, így ő az elkövető.

2019. szept. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sokminden, valaki félénkebb, visszahúzódóbb, ezért is lehet, vagy valakinek úgy gondolják, "jobban megy" és támadással, negatív kritikával stb megpróbálják önmaguk előtt lehúzni, hogy irigységüket, hiányérzetüket tompítsák ezáltal...
2019. szept. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Fizikailag, vagy verbálisan?


Amikor sok támadás ért, rengeteg igazságtalanság, akkor felemeltem magam köré egy védelmet, úgy járkáltam az utcán, hogy kész voltam bárkit elküldeni a jóbüdös fenébe, aki kicsit is rossz szemmel néz rám.

2019. szept. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Várhatóan egyre több lesz a támadás.

Sajnálom,hogy nem szűkítetted le ezt a széles témakört.

Kedves Kérdező! Milyen irányban gondoltad a támadást?


A mai fiatalok nagy része elzárkózik már attól is,hogy akár a sorstársával beszélgessen!A metakommunnikációs jelzéseket nem ismerik,nem látnak a szavak mögé,jó részük több mint faragatlan /lásd a gyakori kérdéseken tett válaszokat/,hiánycikké vált a tolerancia már a családokon belül is így nem várható el,hogy a szélesebb környezetnek is jusson belőle!

Nem tudják kiszámolni fejben mennyit fizetnek a közértben,arra kellett várnom,hogy a szgép elvégezze helyette.

Persze más ismeretre van szükségük,de amikor egy megyeszékhelynél nem tudja elmondani,hogy hol van az már szerintem nagy gáz!

Támadás? Ki támad? Miért támad? Mivel támad? Mit akar elérni? Esetleg olyat is támadásnak gondolunk ami nem az?

2019. szept. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Verbálisan. Utólag jöttem rá, hogy nem írtam be. Ezért elnézést.
2019. szept. 19. 16:14
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Mert A, sokmindenkinek van sara az életében, amit nem feltétlen szeretnének kitárni; B, nagy ma a személyiségi jog-, és tsi. lehetőség, ami mögé burkolózi is lehet; C, sokan nem is akarják a másikat megismerni, foglalkozni a másikkal, így inkább bunkók, és támadnak; D, sokak úgy gondolják, hogy a net mindenre választ ad, így ha egy élettapasztalt ember ad valamire választ-magyarázatot, azt (is) szeretik lehurrogni.
2019. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ösztönös védekező rendszer, ahogy az állatoknàl is.


Csakhát nekünk embereknek tudni kellene nem lealacsonyodni s állat módjára verbális (vissza "ugatás") vagy nonverbális formában támadni.


Viselkedni s tudatosan cselekedni pl leültetni a másik felet normális hangnemben beszélgetni.


Sok ember ösztön állat csak, emberi mivoltjukat elfeledik, mi is tesz minket emberré.

2019. szept. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az àldozattipusok(visszahuzodok)alapbol kivàltjàk. Valszeg idegesitöek.
2019. szept. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Mert bajuk van önmagukkal.
2019. okt. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!