Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy elmebeteg lány,...

Van egy elmebeteg lány, akitől nagyon félek, hiszen többször is elhangzott a szájából, hogy képes lenne embert ölni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyetemen első évben hárman kezdtünk barátkozni: ez a lány, a legjobb barátnőm és én. Ahogy teltek az évek, elhidegültünk ettől a lánytól, hiszen állandóan konfliktusokat generált, megsértődött, stb. Én türelmes voltam vele, hiszen tudom hogy nehéz körülmények között él (a szülei gyerekkora óta isznak, a nagymamája nevelte aki meghalt azelőtt, hogy elkezdte az egyetemet). A barátnőm egyáltalán nem viselte, főleg úgy, hogy inkább engem kedvelt jobban ez a lány. Aztán egyik nap ők nagyon összevesztek, akkor a lány odajött hozzám, és elmondta hogy hogyan ölné meg a legjobb barátnőmet (elég részletesen körülírta). Itt megijedtem, hiszen eddig is voltak hallucinációi, látott dolgokat, ebből azt feltételezem, hogy itt valóban olyan gondok vannak, amivel foglalkozni kellene szakembernek. Az egyetem vége után nem is nagyon foglalkoztam ezzel, igazából a hátralévő időben ő csúszott is sokat, lemaradt tőlünk. Viszont a héten összetalálkoztam vele, a környéken ahová 1 hónapja költöztem. A barátnőm Pesten kapott állást, így neki mem kell félnie, de én paranoid módon elkezdtem kicsit félni, hiszen már az az arc megijesztett, amit az összetalálkozáskor vágott. Elég sok gyilkosságról számol be a híradó is, csak ezek villanak be a fejemben ilyenkor. Mi van ha egyszer elkap a sötétben, és ártani fog? Valamiért azóta engem is borzasztóan gyűlöl, és tudom hogy irreálisnak hangzik ez az egész, de tekintve hogy nem igazán van mentálisan rendben, őszintén tartok tőle. :(
2019. szept. 21. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Halál komolyan mondom, hogy iratkozz be egy önvédelmi tanfolyamra, az sosem árt, még bármikor jól jöhet az életben, és tarts magadnál paprika sprayt. Esetleg barátnőddel közösen is beiratkozhattok.
2019. szept. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2%
Ez tök jó,imádom az ilyen lányokat,szeretem ha félni kell egy lánytól
2019. szept. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
paprikaspray,esetleg sokkoló vagy gáz-riasztópisztoly.kiváló ötlet az önvédelem pld: KRav maga. nők is hatékonyan alkalmazzák,-izraelben kötrlező-és nem kell évekig tanulnod mint a karatét pld hogy sikeresen megvédd magad
2019. szept. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy bipoláris.
2019. szept. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Elerhetosege van annak a csajnak?...Megismernem szivesen :)
2019. szept. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Az 5. kérdező ékes példája, hogy mi a helyzet a nőpiacon. El tudod képzelni, hogy nő adja, ugyan ezt a választ amikor a kérdésben mentálisan beteg férfiról van szó? Persze, hogy nem. De mivel itt nőről van szó, akin van lyuk, teljesen máshogy tekintenek rá az emberek. A kiéhezett férfiak egyszer bosszút fognak állni.
2019. szept. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*5. válaszoló
2019. szept. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!