Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki finanszírozza az erdélyiek...

Ki finanszírozza az erdélyiek bevandorlasat?

Figyelt kérdés

2019. szept. 21. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen bevándorlást?
2019. szept. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismét egy idióta kérdés de azért válaszolok: Senki nem finanszírozza az erdélyiek bevándorlását (még Soros sem).
2019. szept. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki odakoltozik, az a sajat zsebebol teszi.
2019. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ostoba kérdés.Nem finanszírozza senki,mindenki a saját zsebére megy de ha már itt tartunk nem gondolom hogy ha Erdélyből valaki Magyarországra menne,bevándorlónak kéne tartani
2019. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Mit kell ezen finanszírozni? Kb. egy vonatjegy árából fel lehet jönni Magyarországra (kb. 5 ezer forint, sőt talán ha jól tudom nekik még van valami kedvezményük is vonatra szóval lehet még ennyibe se fáj nekik) és számtalan olyan munkahely van ahol ingyen szállást adnak, előleget sőt olyant is tudok ahol még kaját is. Szóval 5-10 ezer forintból bárki (akár egy erdélyi is) új életet tud kezdeni Magyarországon.


Az egyetlen baj csak ott van, hogy szerencsétlenek azért jönnek mert elegük van abból, hogy Romániában magyarok de itt az olyan okos emberektől mint amilyen te is vagy meg megkapják, hogy románok, meg hogy minek jöttek ide. Szóval cseberből vederbe kerülnek.

2019. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem vándorolnak be ide az erélyiek.

2. Így nem finanszírozz senki semmit.

2019. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen előzetes ismeretek alapján írtad ki ezt a kérdést?
2019. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemzetgyűlölõ vagy?

Utalod az erdelyieket kerdesed alapjan, latom zavar ha odakoltoznek a szomszedsagodba az erdelyiek.

Egy buszke szemely lehetsz hátamra se kellenél

2019. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Mindenki sajat zsebebol .. es az en esetemben pl. miutan vegig fizetnem kellett az egyetemet mert osztondijj hijjan es magyar allampolgarsag hijjan biza koltsegteriteses tanulas volt az egyeduli megoldas, meg a velejaro alberlet koltsegek, miegymas. Majd az egyetem elvegzesevel talaltam munkahelyet es kepzeld adoztam a Magyar allamnak amigcsak Magyarorszagon eltem. Majd a gyerekemnek fizettem sajat zsebbol bolcsit meg ovit. Ha tudtam volna, hogy valaki finanszirozza akkor a fene gurcolt volna ehberert.


Atyaeg, az egy dolog, hogy idiota vagy, de ezt most igy a kerdesed nyilvanossa tetelevel masokkal is megosztottad.

2019. szept. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!