Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lesz egy egyetemista buli,...

Lesz egy egyetemista buli, kb.15-20-an lennénk és házibuli lenne (sok piával úgy néz ki). Ha a buli késő hajnalig menne és hangosnak találnának a szomszédok, és ránk hívják a rendőröket, mire számíthatunk?

Figyelt kérdés
Ha csak apróbb bünti, az nem gáz, fiatal mindenki volt.
2019. szept. 21. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ hol,bár legalább kiirhatnátok valamit hogy buli lesz és elnézést a kellemetlenségért.
2019. szept. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oks, kiírjuk ma
2019. szept. 21. 12:00
 3/8 A kérdező kommentje:
BP 11 ker amúgy
2019. szept. 21. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Megyek hozzátok én is
2019. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Először csak figyelmeztetnek.

Másodszor felírják a házigazda adatait, ő számíthat büntire, és lefoglalhatják azt, amivel hangoskodtok.

11-12 felé menjetek szórakozóhelyre, utána bunkóság hangoskodni otthon.

2019. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Engedélyt kell kérnetek a szomszédoktól, közölni velük hogy, 20 fős társaság akik piálni is fognak, és lehet reggelig nyomjátok. Ha nincs engedély, akkor a rendőrség ha kimegy( és kimegy) azonnal befejezteti a bulit. Ebben az esetben lehet este fél 11-kor már mentek is haza. MIért nem mentek kocsmába bulizni? Ott lehet hajnalig is.
2019. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szólnak, mert először szólni fognak, hogy kicsit halkuljatok le, akkor szerintem lehet bennetek annyi, hogy visszaveszitek a zenét. Vagy ha nagyon nem bírtok a véretekkel, akkor menjetek le inkább egy szórakozóhelyre.

Ha kihívják a rendőröket, első körben csak figyelmeztetést kaptok és felszólítanak titeket, hogy ne zajongjatok.

Ha utána is folytatjátok és megint rátok kell hívni a rendőröket, akkor feljelentenek csendháborításért. Közmunka, pénzbírság, ilyesmivel meg lehet úszni.

De szerintem nem éri meg a komplett szomszédságot egy életre magatokra haragítani egy buli miatt. Azt értem, hogy ti most fiatalok vagytok, de vannak, akik már idősek, betegek, pici gyerekük van, dolgozni mennek reggel, stb.

Azért a totális taplóságig nem kell elmenni, még akkor sem, ha apukátok kifizeti helyettetek a büntetést.

2019. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elöszőr csak figyelmeztetés lesz.
2019. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!