Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha történik...

Miért van az, hogy ha történik valami kisebb dolog is, napokig cikinek érzem?

Figyelt kérdés

Például voltunk egy bálban, ahol egy nagyon helyes, kedves srác (akinek barátnője van) felkért táncolni, és béna voltam, ő viszont végig nagyon aranyos volt. És apró mozzanatok (például hogy kérdezett valamit, én meg hülyeséget válaszoltam) megragadnak, és napokig ég az arcom, ha csak eszembe jut.

Hogy lehet ezt leküzdeni? Tudom, gyerekes, de nem tudtam eddig tenni ellene. A fenti csak egy példa, rengeteg helyzetben megesik velem ez, óvodáskoromból rémlik az első ilyesmi eset.

18/l



2019. szept. 22. 02:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rá. Ha eszedbe jut, kezdj el máson gondolkozni. Pl. nézd a külvilágot, és gondolkodj el rajta.
2019. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még em tudod megfelelően kezelni ezeket a szituációkat, de nyugodj meg bele fogsz jönni és minden ilyen apró hibából tanulni fogsz.
2019. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!