Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet az hogy...

Szerintetek jó ötlet az hogy színésznő legyek?

Figyelt kérdés
Az van, hogy elgondolkdtam hogy mi lenne ha színésznő lennék. Nem, nem álmodozok. Tudom hogy eleve min. 5-6 év a képzés, és utána évekig csak színházba adnék elő. És tudom hogy egy csomó stressz az elején, de sok szépsége is van. Olyan jó lenne filmekben is szerepelni. Olyan szívesen megnézném milyen a "színfalak" mögött. Elgondolkodtam. Egyszer élünk. És én ezt az életet nem szeretném elpazarolni. És ez minden vágyam, hogy sikeres színésznő legyek. Igazából lámpalázas az nem vagyok, iskolai műsorokban is elég sűrűen szereplek. Szerintetek jó ötlet színésznőnek állni? Többször is átgondoltam. Egyébként most kezdtem a gimit, 9.-es vagyok. :) A válaszokat előre is köszönöm ♡

2019. szept. 22. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Előtted még az élet, az lehetsz, ami csak szeretnél :) De azért várjuk meg ezzel a gimi végét, lehet, hogy addigra már valami teljesen más dolog kezd el téged érdekelni.
2019. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vágj bele amint lehet! Jelentkezz egy amatőr színjátszó körbe, majd gimi után irány a színművészeti.
2019. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ment a zöld pacsi :D
2019. szept. 22. 12:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak az az egy baj van hogy anyum nem tartja tiszteletben a döntéseim és most is le akar beszélni arról hogy színésznő legyek. Hogyan tudnám meggyőzni hogy ez lenne számomra a megfelelő foglalkozás? Egyébként tanáraim szerint jó értelemben hiperaktív vagyok XD
2019. szept. 22. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem nekünk kell eldönteni, hogy jó ötlet e. Keresd meg a lehetőségeid és próbáld ki, csak akkor tudod meg hogy neked való e. Plusz ahogy idősödsz és érsz, úgy alakul ki a személyiséged. Ami ma tetszik, nem biztos hogy tíz év múlva is fog, fiatal felnőttként.

Én pl vadászpilóta akartam lenni, de csak elektronikai szakember lett belőlem. Annyira nem bánom, a fizikumom elég rossz ahhoz a terheléshez, és háborúsat játszani se lenne kedvem egy hazáért se. A jelenlegi szakmám viszont szeretem és sokkal jobban én vagyok. Tizenaligpár évesen viszont álmomban sem gondoltam volna, hogy "így végzem". Magyarországon nem lenne értelme a nem létező légierőben dolgozni és aligha jutottam volna be egyenként is.

Adj magadnak időt, ne determináld már most a sorsod, ugyanakkor nézz körül és kóstolj bele! Nagyjából ennyi, amit tanácsolni tudunk neked. Se le, se rábeszélni ne hagyd magad, elvégre ez a te és csakis a te döntésed kell, hogy legyen. A te életed.

2019. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még 4 év és belekóstolhatsz.

Woodman casting...

2019. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért érdekel anyád véleménye? Ez a te életed, nem az övé.
2019. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!