Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tuskóság nem köszönni egy...

Tuskóság nem köszönni egy olyan lánynak akit alig ismersz?

Figyelt kérdés

Van egy új hölgykollégám, eddig még csak egyszer beszéltem vele és akkor is csak pár percet.Egyébként tök szimpi volt meg minden.


Ma pedig amikor elmentem konditerembe akkor láttam egy lányt akiről nem tudtam eldönteni,hogy ő-e a kollégám vagy nem. xD. Tudom gáz kicsit,de még tényleg csak egyszer láttam és jajj.Most így visszagondolva pedig már biztos vagyok benne,hogy ő volt az.Nem köszöntem neki meg semmi pedig ott voltunk 2 órán keresztül 60m2-en belül. Nagy tuskóság?Szerintetek ezen megsértődhetett?Mit csináljak? 18/F



2019. szept. 22. 18:40
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia! Nem hiszem hogy ez gáz :) én az egyetemre most mentem 3. Hete, és első héten 5 nap után se ismertem fel hogy ki kicsoda vele beszéltem e már. Nem haragudott senki, 1 nal alatt nem mindig jegyzi meg az ember a másikat ne aggódj :)
2019. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,de lehet ő felismert engem(sőt szerintem biztos),és félek,hogy taplónak gondol engem.Elnézést kérjek tőle vagy valami?
2019. szept. 23. 01:21
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Figyelj, ha ő felismert téged és nem köszönt, akkor ő a nagyobb tapló.

Ha legközelebb beszélgetsz vele, megemlítheted neki, hogy tegnap láttál valakit, aki hasonlított rá de nem tudtad eldönteni, hogy ő volt-e. Szerintem emiatt nem fog hülyének nézni és ez nem is ciki. Nekem is rossz az arcmemóriám, többször kell látnom valakit ahhoz, hogy tutira felismerjem, ami viszont már vezet picit cikibb helyzetekhez is.


Viccen kívül, egyszer a buszon volt egy, a bácsikámra egy az egyben hasonlító úriember és csak azért nem mentem oda, mert vagy 50 km-re lakik és furcsállottam, hogy mit keresne ő itt erre, plusz gondoltam, hogy ha mégis ő az, akkor úgyis odajön. Mindenesetre az egész buszozás alatt, míg le nem szállt, ezen filóztam, hogy most ő-e az vagy nem. xD (És nem vagyok vak.)

2019. szept. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!