Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az általános iskolás alsós...

Az általános iskolás alsós gyerekek közül sokan csúnyán beszélnek és elég sokat lógnak telefonjukon?

Figyelt kérdés

Nekem nincs általános iskolás gyerek az ismerősi körömben.

Viszont ezt hallottam és csak szimplán érdekel, hogy igaz -e ez?

Mert én azt gondoltam, hogy az alsósok még aranyosak, hálásak, kedvesek, motiváltak, szépen beszélnek és még őket nem szimpantotta be a net világa.



2019. szept. 24. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Pont elsöben lesznek elöször relative felügyelet nelkül. Még nem kiforott a viselkedesük, nem tudnak konfliktukosat jol kezelni, még nem tudnak magukra vigyazni, helyzeteket megoldani,mivel nrm 20 fö/ovonö mar a szitu plane udvaron, kb elszabadul a pokol.sok lesz szorongo, depis, màs meg tele prezurral,az elsö èv az elsö sokk nekik. Szinte farkastörvenyek köze kerülnek javareszt felügyelet "nelkül"
2019. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Szoval kemèny az elsösök közt. Ezert. Mert ereszd el a hajam van.relative. nincs sarokba allitas meg leültetes, de vigasztalas sincs, meg igazsagos tanar sem
2019. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező!

Alapvetően minden ekkora gyerek még aranyos, kedves, hálás. A motiváltság már kicsit nehezebb kérdés, ebben benne van az abszurd mértékű iskolai terhelés is, ami egy az egyben megutáltatja velük az ismeretszerzést, a felfedezést, ami óvodás korban még minden gyerek sajátja.

A net abban az értelemben beszippantja őket, hogy nagyon nagy arányban van okostelefonjuk, és azon lógnak. Még egymással is elég keveset beszélnek. Viszont pont ezért egyre több iskolában kerek-perec tiltják a telefonbevitelt, ill. használatot.

2019. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó! Nagyon támogatom, hogy nem szabad telefont bevinni. Talán akkor ha hazamennek nem is jut eszükbe, hogy telefonozzanak.


Szerintem nincsen szüksége egy kisgyereknek telefonra. Nekem kb. felsős koromtól fogva volt telóm, de sose éreztem a hiányát.

2019. szept. 24. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!