Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is felszoktak venni...

Titeket is felszoktak venni Instagramon, random csoportokba külföldiek? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
Szóval szokott lenni nulla bejegyzéssel és követővel rendelkező emberek, akiknek általában valami meztelen kép a profiljuk és mindig bevesznek egy csoportba. Eddig mindegyikből kiléptem, mert nem ismerem őket és nem is egy nyelvet beszélünk, tehát nem is tudok velük kommunikálni. Mással is van?

2019. szept. 28. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is, pedig en privat vagyok es alig van kovetom, de a barataimat is be szoktak akiknek van 1500 kovetojuk es postolnak rendszeresen. Mindenkit bevesznek, az a lenyege hogy rakattnits a biojukban levo linkre ami virusos. Lepj ki ezekbol, es ne foglalkozz veluk
2019. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, nem értem mire jo ez🤷🏽‍♀️
2019. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah, hogy a vírus miatt van!
2019. szept. 28. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2019. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat en sose kattintottam ra, de gyanitom virusos a link vagy elvisz arra a tipikus “akarsz b*szni* oldalra:D
2019. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!