Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mások azt mondják szép a...

Mások azt mondják szép a hangom és elmehetnék szinkronizálni, de én nem találom annak, kinek higgyek?

Figyelt kérdés

Igazából ezzel nem foglalkoztam azelőtt. Olyan pár éve elkezdték nekem mondogatni barátok, ismerősök, hogy milyen szép hangom van, olyan jellegzetes, szeretik hallgatni, és szerintük el kellene mennem szinkronizálni.


Azt is gondoltam, talán csak elfogultak, de idegenek is mondják. Mikor még otthon laktam, egy idegennel beszéltem telefonon (mint kiderült téves), a beszélgetés végén azt mondta az illető férfi, szerinte milyen kellemes a hangom.


Egyszer a neten megismertem egy férfit, csak cseteltünk eleinte, először ő küldött hangfelvételt, majd kérte én is küldjek mert kíváncsi a hangomra. Utána mondta, oda van ezért a hangért, szerinte igazán csábító, szexi. Kérte küldjek minél többet.


Én visszahallgattam a sajátomat, de én nem találtam olyan szépnek, sőt. Olyan idegesítőnek, ''vijjogósnak'', ''nyekergősnek'' hangzott nekem, meg olyan gyerekesnek, nem is bírtam végig hallgatni magam. Csodálkozom, ezt a hangot találják szépnek, szexinek?


Én másokról meg tudom amúgy állapítani, nőkről, férfiakról, kinek van szép hangja, a sajátom nem tetszik.



Mi lehet ennek az oka? Lehet mindenki más téved és valójában szörnyű hangom van? Vagy valamiféle okból csak én nem hallom szépnek?



27/L



2019. szept. 29. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Most ugye tudod hogy olyan kérdést tettél fel amire mi akik nem hallottuk a hangodat,nem tudunk objektív választ adni?


Annyit tudok mondani,hogy a legtobb ember nem szereti visszahallgatni a sajat hangjat,ettol meg siman lehet hogy az ismerőseidnek van igaza és szép hangod van

2019. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
A saját hangját az ember mindig rossznak gondolja, főleg felvételről visszahallva. Ha mások szerint jó, sőt ilyen sokak szerint, akkor igazuk van. Bár ez lehet megosztó. Ismerek valakit akinek nagyon különleges hangja van. Ő énekel és két énektanár azt mondta, hogy van valami megmagyarázhatatlan a hangjában amit sose hallottak. Ez megosztja az embereket, van aki imádja, van akinek nagyon nem jön be. De előbbi tábor szerencsére jóval nagyobb.
2019. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Múltkor néztem e gy videót szinkronhangokkal, fel se ismertem volna őket a normális beszéd alapján, ha nincs ott a név, még egy olyat se, aki annyira el se változtatja, és azt hinném, az a normális..ennyit erről.
2019. szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jól van, részben igazad van.


Arra lettem volna kíváncsi, ilyen létezik-e, hogy valakinek a hangját mindenki más szépnek találja, de az illető pedig nem mikor hallja saját magát.


És ha igen, mitől lehet ez?

2019. szept. 29. 10:11
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Neked van a legcsodálatosabb hangod a világon. Ahányszor meghallom, libabőrös leszek. Egyszerre bájos és szexi, kedves és érzéki, az ember ha egyszer meghallotta, többé nem szabadul a hatása alól. A szirének éneke kutyaf...üle a te bársonyosan búgó, csodásan csobogó, fantasztikusan felkavaró hangocskádhoz képest. És nem, nem vagy bókvadász, nem azért írtad ki a kérdést, hogy a hiúságodat kiszolgáltasd, te csak az igazat akartad megtudni..
2019. szept. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Egyrészt te vagy a - valódi - szinkronszínészek rémálma, másrészt 27 évesen lehetne annyi eszed, h kevésbé egyértelmű/átlátszó módon nyomasd a bókvadászatot... ;)
2019. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Töltsél fel soundcloudra egy mintát, ahogy valami szöveget felolvasol, és akkor tudunk válaszolni!
2019. szept. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!