Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Rosszfiú" színészt tudnátok...

"Rosszfiú" színészt tudnátok írni?

Figyelt kérdés
Fórumos szerepjátékhoz kéne, eddig mindig Mario Casassal nyomtam, de már unom. 20-as, fiatalos 30-as kategóriát keresek, tipikus bőrkabátos, cigizős, motoros, nem túlságosan szétvart pasit tessék elképzelni. Robert Pattinson, Jamie Dorman, Justin Bieber, és hasonló b*zikkal kíméljenek. Alex Pettyfer foglalt.

2019. szept. 29. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
John Travolta
2019. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
20 év körülit keresek, bocsi.
2019. szept. 29. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:

1 - John is volt fiatal és Pattinsontól pl ezerszer jobb még öregen is.


2 - milyen szerepjáték az, ahol nem _saját_ karakterrel vagy? Hol marad a fantázia?

2019. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fórumos, olyan ahol híres emberek a karakterek arcai. John meg már öreg és mindig az aktuális kinézet számít.
2019. szept. 29. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedvesem, én is elég szép frps múlttal rendelkezem. Egy olyan típusú oldalra ha agyon vernének se regisztrálnék, ahol ilyen szabályok vannak. Karakterkép csak tájékoztató jellegű, jobb helyeken az számít, hogy mit írsz. Sőt, még jobb helyeken kifejezetten ellenzik, hogy ismert karakter képét használják.

Google képkereső motorja egyébként elég jó lehet erre a célra, ha már ilyen kritikán aluli helyen játszol.

2019. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, de ez nem fantasy, hanem valóság alapú, nyilván számít mit írok, de szeretném ha egy hiteles arc lenne a karakterem mögött, nem valami kisfiús arcú nyápic aki összeegyeztethetetlen a karakterrel. Egy dealert akarok megalkotni, ezért is kéne valami laza, kemény arc. Rá gondoltam, szerinted? [link]
2019. szept. 29. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!