Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan dolog az életedben,...

Van olyan dolog az életedben, amit nagyon megbántál? Ha igen, mi az? Próbálod utólag korrigálni a hibádat?

Figyelt kérdés
2019. szept. 29. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Van e? Az egész életem csak hibázásokból áll. Helyrehozni? Hát van amit nem tudok.
2019. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen van: amikor az a lány középiskolában nyíltan megkérdezte tőlem, járnék-e vele, nem adtam egyenes választ a kérdésre...

Ennek már lassan 20 éve, de azóta is bánom. Nagyot hibáztam, és most fizetek meg érte.

2019. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tanultam idegen nyelvet!
2019. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy nem tanultam rendesen a gimiben. Az egyetemen már nagyon jó voltam, próbáltam korrigálni: BSC, MSC, doktori, de sajnos nem azon a területen, ami igazán érdekelne, mert arra akkor a jegyeim, pontjaim miatt esélyem sem volt.
2019. szept. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Egy nyári szünetben apám kért, hogy ne menjek a barátaimhoz, maradjak otthon inkább. Semmi okot nem mondott. Nem volt semmi munka, amit meg kellett volna csinálni, semmi ilyesmi. És már hetek óta megbeszéltük, hogy egyik barátom balatoni telkén leszünk a hétvégén. 19 éves voltam, nyilván mentem inkább a Balatonra, minthogy szüleimmel üljek otthon még hétvégén is nyáron... már csak holtan láttam apámat viszont.

2. Valaki, akivel nagyon jóban voltunk, konkrétan megkérte a kezemet, és mivel egy iszogatás közben volt, én azt hittem, viccel, és kinevettem. Később derült ki, hogy nem viccelt, de annyira rosszul esett neki az én nevetésem, hogy inkább elpoénkodta a visszautasítást.

Egyiket sem tudom helyrehozni.

2019. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De még mennyi, fel sem tudom sorolni.

Nagyrészt magánéleti, helyrehozni nem lehet.

Az életemet durván hátrányosan befolyásolják

2019. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszer,18 évesen hagytam, hogy egy alig ismert srác elcsaljon egy erdős részre, ahol megerőszakolt. Csak magamat okolom érte . Próbálom lelkileg összefércelni magam, de semmi haszna.
2019. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7. Az durva, remélem börtönben van. F
2019. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elég sok van. Többnyire az volt a gond, hogy mindig inkább menekültem, vagy feladtam dolgokat továbbtanulással kapcsolatban. És persze nem gondoltam át eléggé a döntéseimet. A helyrehozásukat is újra és újra elrontom, mintha ez egy folyton ismétlődő rossz minta lenne.

...de egyszer talán végre sikerül.

2019. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Néhány régi, tönkrement barátságomat szívesen helyrehoznám, amik hülyeségeken csúsztak félre, és én túl büszke voltam ahhoz, hogy nyíltan békülést kezdeményezzek.

Nincs már sajnos mit utólag korrigálni rajta. Azóta felnőttünk, eltávolodtunk egymástól azokkal az emberekkel, és tudom, hogy már nincs rám igényük.


25/F

2019. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!