Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van nektek olyan konkrét...

Van nektek olyan konkrét sztori, amin már többször is ábrándoztatok, hogy "de jó lenne, ha megtörténne"?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy mindenki álmodozik, lottó nyereményről, stb..


De én konkrétumra gondolok, s arra gondoltam, hogy amolyan elképzelt történeteket mesélhetnénk. Kíváncsi lennék kinek a fejében mik születnek meg, mert ezekről nem beszélünk, csak kigondoljuk.


Gondoltam elkezdem én, amin már többször is gondolkoztam és persze sosem fog megtörténni. :)


Kedvenc sorozatom a Lost, így ez is biztos közrejátszik a dologban.

Én nagyon szeretem a természetet, az erdőket, a vizet.

S azon szoktam filózni, hogy milyen jó lenne (tudom, nagyon sok rossz velejárója lenne), ha én kerülnék oda egy lakatlan szigetre, de csak egyetlen ellenkező nemű emberrel. Természetesen megmenekülnénk, de csak azután, miután kellően egymásba szerettünk, kialakítottunk egy biztonságos helyet, építettünk faházat, termesztjük a gyümölcsöket stb.

és amikor visszajövünk a civilizált életbe, akkor vissza tudunk illeszkedni, de egy megmagyarázhatatlanul erős kapocs lenne köztünk, ami miatt sosem engednénk el a másikat. Teljesen átértékelődnének a dolgok bennünk, hogy valójában mik azok, amik fontosak, s mik nem, amiket eddig annak hittünk.


Amolyan kék lagúna feeling. :D Ja, tök nyálas...


2019. szept. 29. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Többször elképzeltem álmodoztam róla, hogy egy vidéki kis városban egy tó mellett lenne egy aranyos kis otthonos hangulatú cukrászdám-kávézóval, ahol pár baráttal együtt sütnénk a sütik, a fenti részen lenne a lakásunk a férjemmel és minden reggel a teraszon innánk a kávét, miközben nézzük a vizet, aztán napközben dolgoznánk csodás sütiket sütnék, este pedig kandalló tűz mellett bújnánk össze, miután főztem valamit 1-1 pohár borral.
2019. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt régen. Elmegyek valaki mellett és a következő pillanatban egy asztalnál ülök és azt mondja, aki mellett elhaladtam, hogy "Drágám kész a vacsora..."

Csak én tudom mi volt néhány perce. Régen azon töprengtem, hogyan vigyem filmre,képregénye az a pillanatot, amikor már nem térhet vissza

2019. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Brutál kanos lehetsz :D

Egyébként igen, van, sokkal hétköznapibb, szóval nem túl érdekes.

2019. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is rendszeresen ábrándozok hasonló, mérsékelten romantikus szituációkról :D De a 3-as válaszolóhoz hasonlóan, az én ilyen ábránozásaim is sokkal hétköznapibbak és átlagosabbak, szóval egy kívülálló lehet, hogy nem igazán érezné át, hogy miért is akarok én ilyeneket átélni.
2019. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!