Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha te is SMA beteg lennél,...

Ha te is SMA beteg lennél, elkezdenél gyűjteni kezelésre?

Figyelt kérdés
Ha Zentének sikerült, másnak is összejöhet?
2019. szept. 30. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Hirtelen mindenki elkezdett aggódni az emberekért és figyelni egymásra?
2019. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Szakadjunk már le Zentéről, percenként halnak meg emberek, és nem is kevés, akiket senki le se szar.
2019. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem van autoimmun betegségem, nyilván nem olyan súlyos, de nem lenne rossz csak egyetlen millió, hogy tudjak magándokihoz menni, ne fél éveket várni vizsgálatokra meg műtétekre. De én már nagy cula vagyok, meg nem is vagyok cuki.
2019. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
71%
Valszeg már nem élnék, ugyanis a szabolcsi kisvárosban élő szüleim nem jártak volna utána alternatív kezelési módszereknek, nem mellesleg segélyből megfizetni se tudták volna. Tekintve hogy 2 évig könyörögtem mire egy szemvizsgálatra elvittek 13 évesen, plusz sok egyéb egészségügyi gondot leszartak magasról. Ott ha a helyi orvos meg a tévé azt mondja hogy meghalsz, akkor meghalsz. Meg ha a Jucika gyereke meghalt x bajban, akkor tuti a tied is meg fog.
2019. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
A Zentés gyűjtés majd egy éves folyamat volt, ami a most pörgött fel, mert most jöttek rá, hogyan lehet hatékonyabban gyűjteni. Ez egy hatásos, több összetevős marketing kampány volt inkább, mint csak az emberek jószándéka. Ha ilyen könnyű lenne ennyi pénzt összeszedni, ahogy a sajtó sugallja, akkor mindenki így gyűjtene. De nem könnyű. Az atv-n volt egy riport mostanában, egy facebook marketing szakemberrel. Ő valamennyire rávilágít erre a történetre szakmai szemmel. Vagyis, hogy nem annyira a jó szív, mint amennyire a tervezett és tudatos marketing, ami számít, bármennyire kiábrándító is ez.
2019. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Orvosként az a véleményem, hogy valahol ez az egész Zente történet iszonyatosan szomorú és dühítő.

Most Zente kb. ott tart 700 millióból, hogy TALÁN nem lesz egész életében lélegeztetőgéphez kötve. Az a 700 millió gyakorlatilag ki lett dobva az ablakon. Persze azok akik adományoztak a világ legjobb emberének hiszik magukat, pedig gyakorlatilag nem tettek semmit. Segítettek 1/10000-ed embernek kb.

A mindennapi munkám során naponta szembesülök azzal, hogy vannak olyan emberek akik a 700 forintos gyógyszert nem tudják kiváltani... és dühítő ez az egész. Ugyanis látszik, az emberek tudnának segíteni csak nem akarnak, kivéve ha kutyus, cicus, Zente baba. stb vagy. Kell a dráma a cukiság meg a popcorn.

2019. szept. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!