Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy közegben,...

Létezik, hogy egy közegben, szinte mindenki túl közvetlen maga irányába , zavaróan? Létezik, hogy új ember felé, ennyire zártak, de ismeretlenül elvárja a figyelmet túlzóan másik felnőttől, mégha fiatal nő?

Figyelt kérdés

Új vagyok egy közegben,egy kis városban.Kissé esetlenül és elveszetten érzem még magam,nem találom a helyemet .


Régebben is előfordult már,hogy új helyre mentem. De akár klub,edzőterem,új iskola mindig volt nyitás és megvolt eleinte a három lépés távolság is felém. De ez mind nagyobb városban történt.


Ezen a helyen zavaróan mustrálnak,de úgy néz rám,minth családtagja lennék vagy beosztottja . Eleve valaki úgy, mintha nem felnőtt nő lennék,hanem kisgyerek .A másik tipus,aki hasoló korú,mintha nővére,huga lennék ,párja pl. A pasik ,sziáznak ,nem lépnek arréb,majd fellök vagy nem köszön ,elvárja én lépjek arréb. De idősebb is sziázik. Ennek elenére tapadnak buszmegállóban ,netán ügyintézésnél ,szinte tolakodóan és kamaszként kezel .Nénik ,bácsik is gyerekként kezelnek.


28 éves nő vagyok.Lehet még nincs párom,netán gyerekem.Ilyet sehol nem éltem. Nem azért próbálkozom függetlenül létezni,hogy újra ezt éljem.Van saját munkám. Munkámban is kaptam elismerést .Előző lakhelyemen is volt aki tisztelt,de eleve megvolt az usdvarias kontakt. Ne kezeltek gyerekként és kérdeztek,ha nem ismertek,nem személyeskedtek ismeretlenül és rám vetítetttek valamit. Egy-két embernél előfordul itt is ,de nem mindenki ilyen ,nagyon zavar és nem érzem magam biztonságban és jól. Anyagiak miatt itt akadt lakás és innen gondolta nagyobb városba beutazom,ha program akad .Egyre inkább nyomaszt.

A muris és fura az,hogy én vagyok az új,de hozzám jönnek kérdezni város dolgai miatt .Az miatt bezzeg jönnek. Én meg nem tudom,kitől lehet úgy kérdezni,nem érzek bizadalmat,nem érzem kire néhetek fel ,aki tud illendően is viselkedni ,kedves is Mit lehet tenni ?

Máshol is vidéken ilyenek az emberek,ennyire vagy ez a hely fura így ?


Nagy városban,ha új helyre mentem ,ennyi idő aldt jól éreztem magam,akdt min ismerősi kapcsolat már .Itt úgy viselkednek,akár idősebb,akr hasonló korú,mintha ők lennének gyerekek ,aki figyelmet vá ,szimpátiát,függetlenül tett-e valamit,hogy...


Nincs még párom,de itteni pasik sem olyanok ,hogy..furák,tolakodóak .Természetesnek hiszik,hogy aki ott van ,az már hozzá tartozik . Max külső miatt nyit ,ha...emberileg nem nyitottak. Nagy városban,bátran nyithattam ,közeledtek is . Eleve tetszettem is többnek.


Szeretnék költözni,de nem tudom merre,ami közel van nagy városhoz és a közegben is több normális gesztus ér.



2019. okt. 1. 08:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!