Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elköltöznétek vagy maradnátok?

Elköltöznétek vagy maradnátok?

Figyelt kérdés

Szóval 27 éves nő vagyok.

Szüleimmel élek még,lift nélküli panel 4. emelet.


Nem keresek borzasztóan rosszul,de az albi árak brutál magasak,én kertes házba szeretnék költözni,viszont 180-200 nál meg sem állnak az árak.


200-250 körül keresek attól függ mennyi a vendég.Tehát nem bírnék albit fizetni,legalábbi kertes házat tuti nem.


Na már most szeretnék kicsit tovább lépni.De nem tudok költözni.

Van kutyám,és költözni is azért szeretnék plusszban,hogy tarthassak egy nagytestűt,ami előbbre vinné az életemet,mert vannak terveim. Tehát hogy vegyek ki egy szobát nem igazán játszik. Sok helyre kutyát sem engednek ugye.


Olyan lehetőségem lenne,hogy nagyszüleimhez költözök a az emeletre,fürdö wc,meg egy nagy szobám lenne, beköttetném a netet. Nagy családi ház,nagy kert.

Munkahelyemhez is közel lenne igazából. Boltok kicsit messzebb lennének,de nem okoz gondot ez sem.


Mamáéknál beszállnék pénzzel a kajába,rezsibe ez nyilván való.Segítenék a ház körül,meg a házban is.


Viszont így több pénzem marad,tudnék félre rakni.

Lehet még egy kutyám akivel terveim vannak, tovább tudnék lépni ezáltal.


Másik lehetőség maradok itthon,amúgy semmi bajom anyuékkal.Elvagyok itt. Csak már kicsit környezet változást szeretnék. Aztán teszek félre isten tudja meddig :D


Párom jelenleg nincs. Nem akarok arra várni,hogy legyen és majd x idő után vele elköltözni. Többen ezt hozták fel, pasizz be és költözz el. Csak azért ez nem így működik :D


Sajnos hitelt nem tudok felvenni,mert nem 8 órára vagyok bejelentve.

Munkahely csere meg kizárt.


Nem tudom mit tehetnék.


Persze még gondolkozok,de hátha valaki volt hasonló helyzetben.

Ne higgyétek hogy jó nekem az álló vízben,de annak se látom értelmét,hogy kb 200at kifizetek albérletre és akkor marad kb 50 ezrem egész hónapra magamra és 2 kutyára. Spórolós vagyok,de ennyire azért nem :D nyomorogni megint nem akarok.


Szívesebben fizetnék hitelt,de nem tudok felvenni.


2019. okt. 1. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyszülők mindenképp, de gondolom nekik is lennének kikötéseik, meg hát idős embereket elviselni.....nekem néha 2 doboz nyugtató kell ehhez.

Igen, emiatt ne pasizz be, van ismerős, aki gyorsan összeházasodott, felvett babaváró hitelt, most állnak neki a 3 gyereknek....de már most veszekednek mindenen.

2019. okt. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben költöznék a nagyiékhoz, neked is jobb lenne, nekik is biztos sokat segítenél. De könyörgöm ha az a terved a kutyás továbblépéssel, nehogy elkezdj te is szaporítani... már így is tele vannak a hírek a szaporítós-megkínzott kutyákkal, és ugyanezen okból tele vannak a menhelyek is. Az nem tenyésztés, hanem állatkínzás, ha csak úgy elkezded pároztatni és boldog-boldogtalanra rásózni őket pár ezresért.
2019. okt. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, picit vissza tartó erő 2 idős ember elviselése, imádom őket, de nagyon nehéz velük, valószínű lennének kikötések, nem ültem le velük erről beszélni, Nem lenne velük egyszerű ez tény. Mondjuk munkából adódóan én 9-18 ig melozok, este többnyire kutyaséta,vacsora,fürdés és tv nézés teszi ki a napjaimat. Hétvégente takarítás,kirándulás,vásárlás stb.


Nem fogok szaporítani :D

kutyás szakmában dolgozok, tenyésztőtől lesz a kutya.

Kiállítási céljaim vannak,bár csak hobbi szinten,de inkább kutyasuli,kutyás sportok stb :)

Pont lassan betüzel az a szuka akitől szeretnék kölyköt, másban nem is bíznék. Külföldi kan lesz az apa.

Nyugi én is elítélem a szaporítást!

2019. okt. 1. 16:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Én költöznék a helyedben. Hacsak nem extrém elviselhetetlenek a nagyszülők, akkor jól jártok mindannyian.
2019. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mennék a nagyszülőkhöz. Sajnos nem mindenki olyan szerencsés, hogy a híres/gazdag/gengszter szülei mindent a feneke alá tegyenek, az átlag embernek bizony át kell eveznie a sz**tengeren, ha el akar jutni valahová.
2019. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen,én is úgy gondolom jobb lenne vmerre lépni. Nekik mindenképpen segítség lenne.


Nekem meg egy kis közeg váltás :) ameddig nem billen vmerre jobban az életem,félre rakni is tudnék.

2019. okt. 1. 18:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Először keresnék normális munkát, aztán tervezgetnék, hosszú távon ez a családon élősködés normális embert lelkileg megvisel
2019. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Normalis munkat?? Jelenleg eddig ez a legjobban fizeto munkahelyem, sehol nem kerestem meg 200-250 ezer ftot havonta!


Szakmaban dolgozok amit szeretek es legalabb keresek is vele.


Ugy hogy nem keresek mast, mert jobbat ugy sem talalnek sehol, na meg ez az eletem mast nem tudnek csinalni.

2019. okt. 1. 23:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Komoly élet. Munka, kutya, nagyszülő vagy szülők. Fura, h nincs pasija?
2019. okt. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!