Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek fáradt?

Figyelt kérdés

Napirendem a következő:

10.osztályba járok. Reggel 6kor felkelek, felszállok a 7órás buszra. 8 órakor kezdődik a tanítás, 8 óránk van naponta, ebből kb 4-5 óran írunk vagy felelünk. Délután felszállok a buszra, haazaérek fél ötre. Pihenésképp elmosogatok, felporszívózol, rendet rakok stb, majd jön újra a tanulás, ami ha nem akarok szar jegyeket szerezni másnap, akkor minimum 2-3 óra. Kb 8-9 körül befejezem a tanulást ha kíméletesek a tanárok és nem adnak annyi házit. Majd elmegyek lefürödni és 10fele lefekszem. Már próbáltam azt is, hogy 9kor lefekszek, de ez nem vállt be és még fáradtabb volt, mintha ,,csak" 8órát aludnék. Mit csináljak, hogy ne legyek fáradt? Kérlek írjatok tippeket! A válaszokat előre is köszönöm! 16/F



2019. okt. 1. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Én a helyedben mondanám az ősöknek, hogy csináljanak egy kistesót, és akkor lesz, aki mosogat.
2019. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Meditálj.

Az agyad is jobban fog.

De minek pirszivozol még rakat rendet?

Hagyd a francba.

2019. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van egy kistesóm, 13 éves csak éppen ő nem csinál semmit csak gépezik egyfolytában, anyámék meg úgy tartják, hogy ő még ,, túl kicsi ahhoz" hogy segítsen a házimunkában.
2019. okt. 1. 18:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak három év van köztetek.

Akkor te is az vagy.

2019. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ezt sajnos nem tudják felfogni:)
2019. okt. 1. 18:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Feküdj le időben, legalább napi 8 órát aludj.
2019. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
legalább heti 3x mozogj, sportolj valamit! Ha hétközben nincs rá időd, akkor hétvégén.
2019. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg sportolj,egyáltalán nem hülyeség.És nem,rttől nem leszel fáradtabb,sőt.Én is ugyan így volt,egyfolytában fáradt voltam,szomorkás,levert.Aztán elhatároztam,hogy eljárok futni,és azóta sokkal jobb.Nekem is kellett 2-3 óra mindent megtanulni,de nost hogy sportolok,az agyam könnyebben fogadja be az információkat,amihez eddig 2 óra kellett,mostmár megtanulom 1 óra alatt.Így még egy kis szabadidőm is van,ami szintén kikapcsol.Próbáld ki,hogy rendszeresen eljársz mozogni,pl.futni,bicajozni,ha rossz idő van,otthon is tornázhatsz.Így az elején meg még lefekvés előtt halgass relaxáció zenéket,az is jó!!!


17/L

2019. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szedj vitamint! Ilyenkor ősszel amúgy is kiürül a szervezet!
2019. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!