Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobban érdekel más véleménye...

Jobban érdekel más véleménye mint az egészségem, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Nos, kövér vagyok, kezdődnek a bajok, 15 kg-s széket lihegve vittem ki a kocsiig majd ülnöm kellett mert kifulladtam, alig tudok lépcsőzni, felkelni is alig tudok reggel. Anno általános iskolás koromba volt ilyen, akkor elmentem kondizni, akkor jobb lett mert kis izmot felszedtem, most nem merek elmenni, mert azon kattognék, hogy "mit szólnak" attól félek kigúnyolnak vagy kiröhögnek, néznek, hogy "mit keresek itt". És a leírtak ellenére sem áll át a fejem, úgy érzem inkább kipurcannék mint, hogy kezdjek valamit a 130 kilómmal 21 évesen.


Persze párkapcsolatom egyértelműen nincs, most talán lesz munkahelyem mert jó benyomást keltettem ma interjún. Alig csinálok valamit egyébként, vizet se iszok pl. mert nem akarok felkellni pisilni, enni persze eszek mert a wc-n lehet sokáig ülni.


Nem vagyok normális. Meg levegőt is alig kapok, tüdőgondozóba minden oké volt pedig, nem cigizek és alkoholt sem iszok, főleg nem kávét..


Gondolkodtam ma azon ha mondjuk cukros lennék (mérem, mindig rendben van) és levágnák a lábam, vagy megvakulnék akkor ostoroznám ez miatt e magam és arra jutottam : nem mert addig sem ábrándítottam ki senkit. Félek nagyon.


2019. okt. 1. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

En ismerek kövereket. Erdekes sokkal jobb kedélyüek millio haverjuk van, nevetes az egesz napjuk. A kondiban is mindenkivel csak spanolnànak es fogynànak mint gyözike.

Nem ertem min görcsölsz.

2019. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

#1

Én nem ezt tapasztaltam a dagadt embereknél. Inkább irigyek, lenézik a sovány vagy izmos embereket, ja és nagyon bunkók is a kövér "férfiak." Az ilyen nem is férfi! 😂

2019. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Lépd át a saját árnyékodat, hozd meg a döntést, hogy igenis elmész, és nem foglalkozol azzal, hogy idegenek mit gondolnak. Saját magadnak legyél fontos. Minél tovább fogsz járni, annál jobban visszaáll a teherbíró képességed. Szerintem nem ártana elmenned egy pszichológushoz, mert nem igazán tudod, hányadán állsz magaddal. Ki lehetne deríteni, mi okozza a hízásodat, és fejleszthetné az önbizalmadat.
2019. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én meg inkább mindig megalázom magam, engem néztek le folyamatosan iskolába, ha meg futottam akkor csúfoltak, hogy "fogyna a dagadék" pl. ezért nem is tetszett nyílvánosan soha egy csaj sem mert egyszer beszéltem egy másik osztályból egy csajjal és az volt, hogy "csajozik a xy" vagyis én. És akkor és most is ennek hatása alatt vagyok, én nem érdemeénék meg senkit mert egy jelentéktelen ember vagyok. (Nem, nincs ilyen , hogy mindenki egyenlő, ez kamu, én nem érek annyit mint a szomszéd orvostanhallgató , csak megtévesztés ez az egyenlőség duma).
2019. okt. 1. 23:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt 135 kilósan írom neked. Kapd össze magad mert meg fogsz halni. Én is szépen lassan jutottam el odáig, hogy 22 évesen azon stresszeljek, hogy vajon mikor tudnak adni időpontot kardiológiára és, hogy nem halok e meg addig. Persze nekiálltam az életmódváltásnak de x év lustaság és zabálás nem marad következmények nélkül.
2019. okt. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt menj el pszichológushoz (államilag pszichiaterhez tudsz menni, aki tovább küld pszichológushoz). Segít kicsit rendbe tenni a gondolatmeneted, feloldani a pszichés terhek alól.


Másrészt most állj bele a feladatba. Még fiatal vagy. Nekiállsz a feladatnak, kitűzöd a célt és nem hagyod magad eltántorítani tőle pillanyatni kellemetlenségek végett. Az edzőteremben is a bölcsebbek csak jóindulattal fogják szemlélni, becsülendőnek fogják tartani, hogy dolgozol egy egészségesebb életért.

Igazából csak azt fogd fel, hogy a múltad nem határozza meg a jövőd, csak ha a "tapasztalataid" alapján cselekszel. Ha jobb életet szeretnél, csak tartsd meg az építő emlékeket és éld meg az újakat.

2019. okt. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Flagstaff ***** válasza:

[link]


Itt olvashatsz olyanokról, mint Te is vagy, azaz Dagadt Köcsögökről. Jó banda, csak ajánlani tudom őket. Nagyon szép eredményeket érnek el, és elég jó fejek is aránylag. Köztük garantáltan nem fog senki csúfolni a kövérséged miatt! Nézz rájuk, egy próbát megér.

2019. okt. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, a 4-es kommented teljesen egyértelművé tette, ha addig kicsit is bizonytalan voltam benne: hogy pszichológusra van szükséged. Ezzel az önsajnálással, "én nem érek semmit" dumával nem jutsz előre, totálisan értelmetlen, meg eleve tartalmilag is hülyeség: mért lennél értéktelen ember? Te vagy itt ezen a földön az összes emberek legrosszabbika?

Ha gyerekkorodban cikiztek, az az ő hitványságuk, nem a tied. Épeszű ember nem figyel rosszakaró, primitív emberek szavára. Ne ásd el el saját magadat, mert semmi értelme nincs, van még biológiailag úgy 60 éved, az alatt talán élni kéne, nem az ürgelyukból sóvárogni kifele.

2019. okt. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen erőtlen vagy elkezdheted az étkezéssel, ne nassolj, csak vizet igyál, csökkentsd az adagokat. Utána kezdj el sétálni, minden nap egy órát, ha megy megerőltetés nélkül, akkor futni vagy biciklizni. Ha 10-20 kilót lefogytál sokkal magabiztosabb leszel, mehetsz kondizni.
2019. okt. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kicsit olyan, mintha parodizalnad magad. Ha viszont van humorod, miert nem humorosan fogod fel a “mit gondolnakrol”? :D

Ha kover vagy nem kell ahhoz cigi hogy ne kapj levegot. En a helyedben baromi nagyokat setalnek. En a varosban 10000 lepeseket szoktam neha tenni, ha mindennap igy jon ki tokre leszoktam fogyni. Nem kell kifejezetten KONDIZni. Azt en sem szeretem. Miert lenne tehat akkor kotelezo? Setalni zenevel a fulemben viszont szeretek. Az eleg jo kondi ;).

2019. okt. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!