Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nagyon rövid időre találkoz...

Ha nagyon rövid időre találkoznál, kettesben lennél egy híres emberrel, hogyan lehetne elérni hogy később is emlékezzen rád? (lent)

Figyelt kérdés

A kérdésben nem tudtam elég jól kifejteni, de elmondom mire gondolok. A kérdés nyilván elméleti, de tegyük fel megtörténik az adott szituáció:

Van egy híres ember (itt tényleg hírességre kell gondolni, nem ilyen celebekre meg youtuberekre meg ilyenekre, hanem olyanokra akiket nagyon sokan ismernek, szeretnek), színész, zenész, sportoló ilyesmi, és tegyük fel valami folytán (munka, összefuttok valahol, akármi) van maximum 1-2 perc amit eltölthetsz vele kettesben, de nem több, és jó eséllyel alapból sosem találkoznál vele többet. Ilyenkor mit lehet tenni, mondani, hogy úgymond megjegyezzen, és (ha normális személyiségű) később is fel tudd vele venni a kapcsolatot? Röviden hogy jó benyomást tegyél nála, felkeltsd az érdeklődését, érdekessé tedd magadat a számára.

Még egyszer leszögezem a kérdés szigorúan elméleti (egyelőre), és direkt nem írok konkrét példát, hogy kire gondolok, mert egyrészt tudom hogy egy a millióhoz ennek az esélye, másrészt nem akarom hogy emiatt elkezdjenek fikázódni, ítélkezni egyesek. Csak úgy vagyok vele az ilyenre jobb előre felkészülni, mert ha esetleg mégis úgy adódik az élet, akkor és ott már 1 perc alatt nem fogom tudni mit kell csinálni.

Ja, és annak ellenére hogy elméleti kérdés, azért jobbára komoly válaszok érdekelnének (bár amúgy bírom a humort), tehát az ilyen "üsd le és rabold el" meg hasonló komolytalan válaszok most kíméljenek meg, köszönöm előre is ha valaki segít!



2019. okt. 2. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Eg, jóóó nagyot szellentenék. Akkor lehet megjegyezne.
2019. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

Én magamat adom.

Sok rétegből hallottam vissza, hogy egy jelenségnek éltek meg.

2019. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%

Hát engem egyáltalán nem csábít egy ismert ember társasága, pontosabban: célirányosan egy lépést sem tennék egy ilyen ismerősért.

Ennek ellenére volt alkalmam 3 nagyon ismert emberrel egy társaságba keveredni. Kettő közülük teljesen érdektelen volt, a harmadikkal hihetetlenül jót dumáltunk, és aztán sokáig tartottuk is a kapcsolatot - de semmit sem számított ebben a kapcsolatban az ő ismertsége.

2019. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam neki egy klasszikus verseskötetet ami az ő nyelvén, az ő országának a költői verseit tartalmazta. Majdnem fenékre ült a meglepetéstől, mondta is utólag, hogy mindenféle lányos csecsebecséket szoktak adni, plüsst, virágot, volt aki fehérneműt, maga készítette tárgyakat, rajzot, alkoholt, csokit... de soha életében klasszikus költők verseit még senki nem adta neki. És jót beszélgettünk, majd elkérte a telefonszámomat. Na ne egy az egyben másold le az ötletet, csak az én hírességem például egy dj, akinek jólesett, hogy kinéztem belőle annyi intelligenciát, hogy az ilyesmi érdekli. A lényeg, hogy lepd meg alaposan. És ne ájuldozz a közelében, mert az nem a személyének, hanem a hírnevének szól, eleinte legyél csak érdeklődő, de közömbös. És készülj fel arra is, hogy esetleg egy igazi tahó van a csillogó máz alatt. Megeshet.
2019. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%
Megcsókolnám
2019. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!