Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet elérni, hogy...

Hogy lehet elérni, hogy felnőttként kezeljenek úgy, hogy közben fiatalnak nézek ki?

Figyelt kérdés

Már nem tudok hova fordulni tanácsért, az ismerőseim mind elintézik egy vállveregetéssel, hogy "örülj neki, hogy fiatalnak nézel ki"...

A helyzet viszont az, hogy mostanra nagyon zavar, hogy t@knyos kölyökként kezelnek az emberek. Nemsokára 27 éves leszek, évek óta végeztem az egyetemmel és dolgozok, elköltöztem a szüleimtől egy másik városba a párommal, a család már a gyerekvállalással nyomaszt. Mindeközben kamasznak nézek ki, ha alkoholt veszek, vagy betévedek egy dohányboltba, akkor MINDIG elkérik a személyim, de ez még a legkevesebb.

Ami zavaró, például hogy ahányszor köszönök valakinek (bolti eladó, ügyfél, rokonok ismerősei, utcabeli lakó stb.) magázódva, mindig hellóval köszönnek vissza... Ha szüleimmel megyünk valahova, és összefutunk egy régi ismerősükkel, mindig megkérdezik, hogy "mi újság a sulival", tudom-e már, hogy melyik egyetemre megyek majd, stb. :D Munkahelyen is kicsit nehezen tudok érvényesülni, úgy érzem egyszerűen nem vesznek komolyan az emberek. (Velem egykorú, velem egyszerre végzett, velem kb. egyforma tudású/tapasztalatú kollégámat szívesen meghallgatják, rábíznak dolgokat.) A csúcs az volt, mikor mentem egy partnerhez munka ügyben megbeszélésre, és az épületükben a portás megkérdezte, hogy a szüleimhez jöttem-e, szóljon-e nekik..... :DDD De mindenki simán letegez és becézget - amit még a szüleimtől se nagyon szeretek, drága nagymamámnak engedtem csak hosszú távon - de hivatalos ügyben meg munkahelyen is.

Őszintén szólva 1-1 ilyen eset még vicces is lenne, vagy legyintenék rá, de már nagyon bosszant.

Amit tudok, megteszek, szóval nem gyerekes a stílusom, teljesen felnőttes elegáns ruhákat hordok, stb., nem viselkedek/beszélek gyerekesen.

Ezeken túl mit tehetnék, hogy végre ne valami pisis gyereknek nézzenek az emberek, hanem felnőttnek?


2019. okt. 3. 10:04
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

#46%

Tényleg ez a kérdés a legjobb szórakozásod?

2019. okt. 7. 08:38
 12/35 anonim ***** válasza:
Ilyen lányok a zsanereim, nőként örülj neki, férfi lennél is ezt mondanám, mert ők meg jól kijonnek veletek. Azért a külső mögött van valami, biztos kis bájos, fiatalos csaj vagy. Egyébként meg vágd tönkre a bőrödet es oda a fiatalos kinézet, en nálam működik pedig az arcszerkezetem infantilis lenne alapból, hidd el nem jó.
2019. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Akik komolyan ideírják, hogy "örüljek" neki, azok nem olvasták végig a kérdést, nem értették meg, vagy csak ők szimplán szeretik, ha t@knyos kölyökként bánik velük a környezetük?

Már a többedik válaszoló adja ezt a szuper tanácsot, de közülük egyik se tudja megválaszolni, hogy miért is kellene örülnöm annak, hogy mindenki úgy érzi, hogy majd csendőrpertu lesz velem, hogy nem tudok rendesen érvényesülni a munkámban, tiszteletlenek és lekezelőek velem sokan, és hogy totál idiótának néznek az emberek folyamatosan?

Kíváncsi lennék, ebben mi olyan jó nekem.

2019. okt. 14. 13:24
 14/35 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek az kell ami nem adatott meg neki, ha az ellentetje lennél, akkor meg olyan akarnal lenni, mint most, élvezd inkább ki hogy fiatalos csajos kinézete van, azonosulj vele. Amúgy milyen arcod van? Kíváncsi vagyok.
2019. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Válaszolnál kérlek arra, hogy mit élvezzek abban, hogy lenézőek velem az emberek, és semmi tiszteletet nem adnak nekem? :)
2019. okt. 14. 13:42
 16/35 anonim ***** válasza:
De hogy lenezoek? Ott van Palvin Barbi tipikus kislányos arca van, attól még nem nézik le... Van ott más is.
2019. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Küldj már privátban egy fotót, vagy legalább egy olyanról aki hasonlít rád. Nem tudom elkepzelni, hogy gyereknek tartanak 27 évesen.
2019. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Nem fogok vadidegeneknek fotót küldözgetni. :D Nem tudom, miért lenne fontos a válaszadáshoz.

Szerintem Palvin Barbit is sokan lenézik egyébként, egy üresfejű csitrinek tartja az emberek elég jelentős része, nem hiszem, hogy túl komolyan vennék.

Azt, hogy "hogy lenézőek", már leírtam párszor.

2019. okt. 14. 14:12
 19/35 anonim ***** válasza:
A külső minket tükröz mondom, nem all messze a valóság Palvinnal sem, attól amit mondtál, már az uresfejuseg. Mondom nekem is infantilis képem van es valahol azért van benne igazság. Ilyen vagy, nem tudsz vele mit kezdeni, hogy miért jó? Nézd meg akik körülvesznek, igy szeretnek, ha nem ilyen lennél nem azok az emberek találnának meg valószínűleg, akik eddig.
2019. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
mar bocs, de akkor ezek szerint palvin barbinak is megkene operaltatnia magat es elcsufitani az arcat, h par idiota ne gondolja full ismeretlenul uresfejunek, csak mert fusztraltak? vagy megis hogyan gondolod ezt? ez a fiatalossag nalad mar inkabb egy komplexus, mint az alacsony fiuknal. volt nekem is haverom aki ugyan ilyen indok miatt novesztett szakallat, mint te. o is azt hitte, h a kinezete miatt bannak vele lekezeloen. megneztem rola egy regi kepet es hot nem tunt olyannak, mint aki "fiatalos" stb. az emberek egy resze akkor is le fog nezni, ha meggebedsz, mivel problrmajuk van a vilaggal. de ahogy latom neked is
2019. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!