Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg kötelező szalagavatóra...

Tényleg kötelező szalagavatóra menni?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok. Még van időm tehát nem idegeskedek rajta mert még nem most lesz a szalagavtóm. Még messze van. De...puszta kíváncsiság és a lelkileg való felkészülés miatt kérdezem. A lányok úgy kerülnek hogy az hihetetlen😅. Már most beszélik hogy majd kikkel akarnak táncolni de elég látványosan kimaradok mindenkinek a listájáról. Tehát valószínűleg nem lesz majd partnerem valamint ha lesz is csak a kényszer nagyúr miatt. De nem szeretném aztse hogy valakinek pont ezért lenne rossz a szalagavatója. Szóval ha nem változik semmi akkor valszeg megpróbálom ez alól kihúzni magam csak az a kérdés hogy ez lehetséges e?

2019. okt. 3. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Én még sehol sem láttam olyat, hogy kötelező lenne. Én nem mentem el a sajátomra és nem hagytam ki vele semmit.
2019. okt. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Nincs olyan, hogy kötelező. Ha nem akarsz, akkor el sem kell menned, vagy nem kell táncolj, stb. Kekeckedni lehet fognak ezért, de nem tehetnek semmit.
2019. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Én sem mentem, bár először kicsit húzták a szájukat a többiek emiatt, de nem volt kötelező, semmilyen következménye nem is lett, nem is bánom azóta sem hogy nem mentem, nem láttam értelmét, mert nem szeretek táncolni, így nem éreztem volna jól magam, úgy meg nem nagyon van értelme.
2019. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Nekem pont ma lett párom. Kérj meg valakit, hogy segítsen, kérdezze meg, hogy ki szeretne táncolni veled. Én is cikinek éreztem először, hogy nem tudom egyedül megoldani, mert túl félénk, de végül nem bántam meg.
2019. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
*vagyok
2019. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!