Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy erőszaktevő el tud undorod...

Egy erőszaktevő el tud undorodni áldozatától, csak mert az éppen menstruál?

Figyelt kérdés
Tehát meg akarja erőszakolni, de a nő erősen vérzik. Az ilyen beteg embereket az sem zavarja, vagy van, aki ettől irtózni kezd?
2019. okt. 6. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de akit megerőszakolnak, az már eleve vérzik, szóval szerintem egy kis menstruációtól sem ijednek meg.
2019. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Az mennyire normális, hogy te ezen "filozofálsz"?
2019. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem, hogy a hévben érdekli.
2019. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1%
De miért vérezne az, akit megerőszakolnak? Ha nincs ütlegelve, lefogják pl. csak. Oké, hogy nem kívánja az illetőt, de azért a pi** alapból nedves kicsit mindig, nem? Plusz, aki erőszakol, nem hiszem, hogy meg akarja mutatni, hogy ő aztán lenyom egy 2 órás menetet is szemrebbenés nélkül, szal. pár perc után el is élvezhet épp az illető. Vagy nem jól gondolom? Nem vagyok szakértő, csak most elfilóztam ezen.
2019. okt. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%

#4 Jól gondolod


Kérdezô, szerintem ez emberfüggô. A nagyrésze szerintem leszarná a hévben, de biztosan vannak kivételek

2019. okt. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát még régen olvastam egy cikket, hogy Miskolcon megtámadtak egy lányt többen. Amikor látták-letépték a bugyiját, hogy menstruál, akkor megverték és levizelték. Ráadásul nem kisebbség volt a kedves kis banda.


Az ilyen embereket örökre bezárnám.

2019. okt. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
embereket=férgeket
2019. okt. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Ha csak nincs peteérés akkor nem nedves a nuni. Ha meg nincs felizgulva nem tágulékony tehát vétezhet egy erőszak alatt...

biosz ora kimaradt egyeseknél???

2019. okt. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%
4, nincs nőd? Ha nem izgul fel nem nedves és alig lehet behatolni mivel szűk..
2019. okt. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Állítólag azt se szívesen erőszakolják meg, aki bepisil. Volt már ilyenre példa. Gondolom taszító. A vér meg... nem tudom. Ha nagyon elvetemült a ferfi akkor nem érdekli.
2019. okt. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!