Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt még rajtam kívül...

Vannak itt még rajtam kívül olyan fiatalok (18-30 év közöttiek), akik nem találják igazán a helyüket az életben?

Figyelt kérdés
Akik sokszor magányosak,nem találták még meg a hivatásukat,bizonytalanok a jövőjükkel kapcsolatban?

2019. okt. 8. 12:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Pár hónap múlva érettségizem és még fogalmam sincs mit akarok tanulni/csinálni utána. De nem csak ez aggaszt, hanem a napi szintű lehangoltságom.
2019. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%

Én a fejlesztésben vagyok jó. Tipikusan "arannyá válik amihez ér" vagyok.

Eddig nem láttam olyan helyet a rendszerben, ami kielégítene. Se pszichológus, programozó, fizikus, matematikus, író, HR, sokféle oktató.., és hát sorolhatnám.

Fogalmam sincs hogy fog alakulni az életem materiális oldala. De még egy életet csak le tudok húzni itt. :D

2019. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Bár én már 38 vagyok, de igazak rám az állítások.
2019. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 nemaRendőrség ***** válasza:
40%

Ezek a tipikus túl okos vagyok az élethez mottójú autisták.

Járjatok egy gyúrni oszt rájöttök majd

2019. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Sajnos egy betegség miatt, de igyekszen javulni és keresni az utamat.
2019. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
jelen.
2019. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
74%
Igen. Néhány hónap múlva leszek 20, és az utóbbi két éven alkalmi munkákkal telt. Nem tudom mit szeretnék csinálni. Túl sok dolog érdekelne. A sebésztől kezdve, a kutyakozmetikusig mindenhez IS lenne kedvem. Viszont eldönteni hogy mit, és belevágni nincs erőm. És lassan ott tartok, hogy minek? 30-35 leszek mire végzek. Régen olyan jól elterveztem, jó szakma, megfelelő munka, lakás, állatok, 22 évesen egy férj, rengeteg utazás. Ebből az utazás, lakás(?), és az állatok sikerült. Miközben a volt osztalytarsaimnak családjuk van (bár ez nem aggaszt,gyerekem ugysem lesz), de férjük van, és napi rutinjuk, miközben nálam minden olyan random. Amit persze élvezek, egy darabig. Aztán egyhangú,unalmas az egész.
2019. okt. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Most 23 vagyok és jelenleg elveszettnek érzem magam egyik munkahelyről vándorlok a másikra... Nagyon nem érzem hogy a jó úton járnék... Anyagiak terén is van gond szóval majdnem úgy érzem a napjaimat mint az öregek akik csak a halálra várnak...:( Mindennap egy újabb tűszúrás!
2019. okt. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Jelen.
2019. okt. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30 éves koromra ezek már el fognak múlni? Király!!!!
2019. okt. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!