Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért köszön úgy nekem a...

Miért köszön úgy nekem a lányok / nők többsége, hogy "szia"? A gyerekeknek szoktak így köszönni.

Figyelt kérdés
Olyan mintha egy kisgyereknek tartanának. Való igaz hogy kisfiús arcom van, de akkor is..
2019. okt. 9. 06:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ma már nincs akkora jelentősége a magázódásnak, mint régen. Már a tanárok-diákok is tegeződnek. Miért zavar? Egyébként meg a nőket illeti az illemszabály szerint a tegeződés kezdeményezése.
2019. okt. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Engem is sziáznak, meg "kislány" "kishölgy" megszólításokat kapok, de tudod miért nem zavar?


Tudom hogy fiatalos vagyok, ez csak előny.

2019. okt. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%

A korombeliek zöme leélt s taszító, laza +10-20évekkel öregebbnek làtszanak.

Nagyon gáz...

Osztálytalin is fél órát bírtam ki, mert undorodtam tőlük... meg mindenki engem nézegetett, hogy milyen lettem.


Az osztály csendeskéjéből, akire fiús ruhákat aggatott anyja...

Divatos kiegyensúlyozott vállalkozó lett.


Mindenkiből dőlt a panasz s negativítás mi van velük s hova jutottak...

Nagyon bele olvadtak a vulgáris társadalomba, az osztály legjobb tanulói és nagy menői is.


Hidd el jó az a "szia" számodra 😉

2019. okt. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam semmi jelentősége nincs annak, hogy épp hellót vagy sziát mondok. Attól függ, hogy épp melyik áll jobban a számra. Nem is kell ebbe többet képzelni.
2019. okt. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha meg jó napottal köszönnének az lenne a bajod.
2019. okt. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy annak tartanának, maximum a külsőd miatt esetleg. Egyrészt manapság ez a "divat", szinte mindenki tegez már mindenkit, csak hivatalos helyeken nem igazán gyakori. Falun meg egyenest kikaparják a szemedet egy adag "Jó napot kívánokkal!". :D Persze találkoztam olyannal is, aki nem tűrte, de nem is volt olyan idős, hogy csókolomot köszönjek neki. Szóval ne vedd a szívedre, inkább csak arról van szó, amit elsőként említettem.
2019. okt. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

Sz: szeretlek.

I: Imádlak.

A: akarlak.



Ez jó jel.

2019. okt. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert akkor hogy köszönjön? Pont hogy ez a legbaràtsàgosabb köszönés ami létezik szerintem. És nem csak gyerekeknek köszönek így. Most màr kelj fel a gép elöl, és jàrj többet emberek közé szerintem. Olyan vagy mint egy ufó.
2019. okt. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk mivel neked kell előre köszönni, “jónapot kívánok”-kal elkerülheted a sziázást. Egyébként meg azt tegezik, akiről azt látják, hogy laza (fellépése és öltözködése), szakadt embereket például pont nem tegeznek még trafikban sem, velük tartják a távolságot.

Az öltözködés sokat számít. Laza öltözetben simán sziával köszönök 41 éves férfiként benzinkúton, pékségben, kávézóban (de pl. bankban már akkor sem). Ott pont 50 körüli nőknek is jól esik ha fiatalabbnak gondolják őket, idősebbek meg nem nagyon vannak.

Öltönyben nyakkendő nélkül a hellóra legtöbbször ilyen helyen sziáznak, de néha magáznak (ezért nem sziával nyitok), viszont ha rajtam marad a nyakkendő, akkor általában visszamagáznak.

2019. okt. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Oszt hogy kellene köszönniük, "adjon isten"?
2019. okt. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!