Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 éves vagyok és sehol nem...

24 éves vagyok és sehol nem tartok az életben. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Napokon belül töltöm a 24et. Nincs párom, mert 3 év után megcsalt az a férfi akivel azthittem majd családom lesz, nincs gyerekem. Egy éve dolgozom ápolóként, előtte vendéglátós voltam. Nincs félretett pénzem. Csak egy autóm van, anyukámmal élek. Nincsenek barátaim, nem járok szórakozni. Olvasok csak szabadidőmben, meg sétálok. Pánikba vagyok esve, mert az életben semmit nem használtam még ki. Szeretnék világot látni de nincs rá felesleges pénzem és nincs is kivel menjek. Nagyon szomorú vagyok és boldogtalan. Hogyan tovább? Szeretnék kimenni új életet kezdeni külföldre de hiába vágyom osztrákba nem tudom a nyelvet sem.

2019. okt. 9. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Előtted az élet...
2019. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tegyél valamit a jobb életért, ne légy tehetetlen. Kezd el felépíteni az új életedet.

Jelentkezz egy nyelvtanfolyamra, így kimozdulsz otthonról és értelmesen töltöd a szabadidődet....arról nem beszélve, hogy közelebb jutsz ahhoz, hogy külföldre menj dolgozni.

Szedd össze magad és próbáld irányítani az életed!!

2019. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

34 vagyok és még mindig nem tudom :D

Keress valamilyen célt magadnak és azért küzdj, kezdetnek apróbb célok is megteszik, mint pl. egy utazásra összeszedni a pénzt. Próbálj meg társaságba járni, ha lesznek barátaid akkor talán a szakításon is könnyebben túlteszed magad. Sportolj valamit, attól is jobb lesz a kedved és lesz esélyed új embereket megismerni.


Kint se lesz könnyebb, igaz csak 1 évig próbáltam de nekem ott se lett több barátom/barátnőm mint amennyi otthon volt. (na jó haverból több lett de azok is inkább az új munkahelyből adódtak és azóta szépen el is tűntek, mióta nem egy városban vagyunk)

2019. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyenez itt. Nem régen töltöttem a 29-et és semmivel nem vagyok előrébb, mint 20 évesen. Rád merjek írni privátban ismerkedési szándékkal? F
2019. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hasonló céljaim vannak nekem is :-)

Első és legfontosabb dolog ne ess kétségbe,még fiatal vagy előtted az egész élet.

Szép lassan írd le a terveidet egy papírra és kezd el őket megvalósítani.

Mi kell ahoz hogy elérd a céljaidat?

1.Célok.

2.El kell kezdeni tenni értük,de csak szép sorjában nem össze vissza.

3.Kitartás.

Számomra mi a legfontosabb az életben :

1.Egészség.

2.Boldogság.

3.Anyagiak.

Már ma le is írhatod a céljaidat, szép sorjában 5-10 dolog elég lesz szerintem,először kis célokat aztán jöhetnek a nagyobbak,holnap már nézegetheted is a nyelv tanárokat mivel mindenképpen kell, legalább is szerintem.


Én szívesen utaznék veled,sajnos én sem tudok kivel utazni,nem minden utazás kerül pénzbe,ha van B jogsid akkor vannak olyan cégek ahol kisteherautóval kell különböző dolgokat vinni akár ketten is lehet menni egy furgonra,például ami le marad a kamionról áru azt neked kell el vinni,leginkább európán belül de vannak olyan cégek is ami európán kívül is járnak, így számos helyre el lehet jutni,olyan helyekre is ahova életemben nem is hitted volna,eggyik ismerősöm egyetemre jár ő nyári szünetében csinálta ezt furgonozott,6 hétig csinálta,el jutott Olaszországba Venezia vagy is Velencébe,Rimini tengerpar,Spanyolország Madrid,Barcelona és valamelyik tengerpartjára,Portugália,Svédországba is.

Ezért még fizetést is kapsz,fizetésed függ attól mennyit dolgozol ugye? Mivel aki szeretne utazni az azért elég sokat távol van,így az ember dolgozni és utazni is tud, nyilván ezt nem lehet örökké csinálni de egy ideig társoságban szerintem jó lehet.

Fizetés kb 300-400ezer forint havonta.

Szerintem jót tenne ez az utazás, így még Ausztriát is fel tudod fedezni, pár helyen már jártam ismerősömmel ott, ha egyedül vagy nem nagyon tudsz ott sem boldog lenni,de nagyon szép ország, Salzburg az gyönyörű hely.

2019. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja és szerintem érdemes lenne el kezdeni sportolni is, az is jót tesz.

Ha gondolod írj.

2019. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

25évesen raktam le a kis vállalkozásom alap köveit a 0-ról!

A te korodban egy szakításon mentem keresztül, mert megtudtam megcsalt az illető s leQrvàztam a csajt... s torkom folytogatta a tüdőmön térdelve...6 éves kapcsolat...


Elhatároztam erősebb leszek s nem rekedek meg alul, mint a vulgáris társadalom.


Ne pánikolj! Ismerd meg önmagad:

Ki vagy, mit/miket szeretnél, van-e olyan hobbi vagy foglalkozás amit magasabb szintre emelve tudnál munkaként elfogadni s szívesen csinálnád?

Mit, hogyan, merre, információk, A-B-C "út" terv a kisebb nagyobb célokig.


Hajrá!

Huszonéves kor, amikor meg kell tenni s alakítani az életed nagyobb kezdetleges lépéseit s belevágni.


Most hogy elgondolkodtál s felfogod azt amiket leírtál ez jó, mert tisztàban vagy jelenleg hol tartasz.

Ez is kell ahhoz a bizonyos tovább haladáshoz: honnan hova, hoggyan - ez a három szó.


Viszont neked kell ismerni önmagad, vagy ideje jobban elmerülni magadba :)


Sok sikert!

2019. okt. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

24 éves vagy, még sok lehetőséged van

ne azt nézd, hogy eddig mik siklottak félre, milyen gondok vannak

hanem tervezz, hogy mit szeretnél elérni és hogyan szeretnéd elérni azokat

nem hagyhatod, hogy a múlt árnyai visszahúzzanak! észrevetted, hogy "nem tartasz sehol", akkor itt az ideje, hogy haladj arra amerre szeretnél

mit teszel azért, hogy elérd a céljaidat? milyen céljaid vannak?

2019. okt. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb problémám, hogy magam sem tudom mit szeretnék. Nem tudom mit dolgoznék szívesen, mit csinálnék. Nem sok hobbim van, könyveket olvasok meg el járok a szabadba sétálni a kutyámmal. Szeretnék el jutni pár országba is.
2019. okt. 10. 09:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Vendeglatasba pincerkent lehet baratkozni a tobbiekkel is. Legyel nyitott vidam youtubeon hallgasd a tudatos teremtest

Tedd felre egy ideig az olvasast es mozdulj ki barmerre regi ismeroseodre irj ra. Uj munkaahely ahol ismerkedhetsz.

2019. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!