Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én érzem magam rohadt...

Csak én érzem magam rohadt kellemetlenül ha nem köszön vissza valaki?!

Figyelt kérdés
Ma is pld amikor levittem a kutyát és a lépcsőházban köszöntem valakire ugy tett mintha ott sem lettem volna és ez nem az első eset pedig érthetően köszönök...ti nektek szokott ilyen lenni?

2019. okt. 13. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem!
2019. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, ismerős. De hát túl kell ezeken lépni!
2019. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Én az ilyeneknél legközelebb már nem szoktam köszönni előre.
2019. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én olykor elgondolkozok rajta, hogy "Most meghaltam?". Aztán egyszer kipróbáltam, hogy morgok egy sort. Alapból halkan beszélek ugye, ha még motyogok is, na az hallhatatlan. :D Bezzeg arra visszafordult, mikor magamban beszóltam. :D Egyébként kellemetlen, borzalmasan, főleg falun... itt még a halálnak is köszönni szoktunk. Sokszor fordult elő, amikor a testvéreméknél jártam, Pesten, hogy a lépcsőházban rám köszöntek, természetesen viszonoztam, attól függetlenül, hogy nem ismertem őket. Utána pedig már előre is, mert megszoktam, hogy ott az a szokás. Sokan azért nem köszönnek vissza, mert nem ismernek, ettől függetlenül illendő lenne visszaköszönnie, ha már valaki üdvözölte.
2019. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Én is ha köszönök lépcsőházban egy illedelmes jó napottal és nem köszönnek vissza akkor visszamondom hogy "akkor nem jó napot"
2019. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolsó, eskü legközelebbb én is ezt fogom csinálni :D
2019. okt. 13. 19:07
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Megértem, hogy kellemetlenül érint, engem is kellemetlenül érintene.

Előfordulhat, hogy az illető hallássérült, nem hallotta, hogy jössz, nem vett észre és köszönésedet sem hallotta. Ilyenkor erre is lehet gondolni például, nemcsak arra, hogy direkt, szántszándékkal nem köszönt vissza.

2019. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Én mindenkire ráköszönök, még a metrós jegyellenőrre is, mikor megyek le. Nem igazán érdekel, ha nem köszön valaki vissza, én magam nem tudok nem köszönni, még állatoknak is, mert nekem annyit jelent, hogy látom őt, elismerem a létezését. Ezzel szemben valamiért mégsem bánt a viszonzatlanság.


És igen, elég debilnek tűnök, mikor ráköszönök a kerítésen ülő macskára a buszmegállóban.

2019. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. De inkább túllépek ezen,mert nem érdemes ezen lovagolni.
2019. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szokott. De úgy vagyok vele, hogy lehet bele van mélyedve a gondolataiba :D Vagy zenét hallgat, csak nem látom a kábelt, vagy nincs olyan.
2019. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!