Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megcsalt a barátnőm. Mit...

Megcsalt a barátnőm. Mit tegyek hogy feldolgozzam?

Figyelt kérdés
Pár hete elkezdett ignorálni, és tegnap rájöttem hogy egy másik sráccal van, és bejön neki. a lány idősebb mint én, és én eléggé fiatal is vagyok, de nagyon fáj amit tett. egy amúgy is visszahúzódó, csendes ember vagyok, és nem igazán tudtam hogy kommunikálni az emberekkel, viszont amióta ő velem volt, minden megjavult, és most minden rosszabb mint ahogy alapból volt. ez volt az első kapcsolatom, és másfél évig húzódott... nem tudom hogy mit tegyek, mert nem igazán bírom ezt az egészet.

2019. okt. 14. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Hát keressél új barátnőt.
2019. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Először is tudnod kell, hogy nem vagy ezzel egyedül, nagyon sokan járnak így, velem is megtörtént.

Olvasgasd mások tapasztalatait, itt ezen az oldalon is találsz kérdéseket hogy kinek hogyan sikerült túltenni magát rajta, de ha ráguglizol, ott is sok hasznos cikket tálalsz ebben a témában.

Mindenek előtt adj magadnak időt, normális amit érzel, és hidd el, el fog múlni.

Foglald el magad, minél kevesebb időd van gondolkodni ezen annál jobb.

Tudom hogy most nehéz, de egyre jobb lesz és jó is hogy kiderült, legalább nem vesztegeti tovább az idődet hiszen jobbat érdemelsz nála.

Kitartást!

2019. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
keress egy hentest és ő feldolgozza neked
2019. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Milyen értékeket képviselsz férfiként?
2019. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Keress mást és éld az életet.


Pl.: Kb június közepén egy lány aki nagyon tetszett nekem és már egy ideje összejárogattunk, lefeküdtünk stb... azt mondta nekem, hogy tőlem semmi komolyat nem akar.


Még aznap letöltöttem a tindert és lebeszéltem 3 randit az aztkövető hétre.


Csodák csodájára a 4. randi, amit kb 2 nappal a "szakítás" után hoztam beszéltem le a mostani barátnőmmel volt. Igaz rá 1 hétre találkoztunk, de azóta együtt vagyunk és legalább előtte egy picit jól éreztem magamat a másik 3mmal.


Mindig menj előre, lény nyitott új lehetőségekre és aktívan járj emberek közé.


Így mindig is lesz nagyő. Mindig lesz valaki akit senki sem tudna überelni a fejedben. Így értelmetlen eljátszani a hattyúhalálát.


Sok sikert. Töltsd le a tindert. :D

2019. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Állj hozzá a dolgokhoz sokkal tárgyilagosabban. Nyilván tudod magadról, hogy nem vagy minden nő álma (értékeid ellenére) és a partnerednek attól még lehetnek más vágyai, hogy éppen veled van egy adott időszakban. Ha neki a másik kell, mert azzal boldogabb, akkor támogasd, engedd el, ne tartsd vissza, hiszen ezzel megkönnyíted a dolgát és hidd el, jobban fog becsülni is téged. Aztán majd, ha csalódik és vissza akar jönni, akkor bocsásd meg neki, nem mindenki monogám.
2019. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

6# Nem mindenki monogám, de ha a partnered otthagy akkor nem vagy elég neki és ennek ellenére vissza megy akkor kompromisszumot kötött és csak azért van veled mert nincs jobb.


Meg a nem monogám kapcsolatok a kölcsönös bizalomra alapulnak, nem a megcsalás majd megbocsájtásra.

2019. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

#7

Félreértetted!

Nem a régi csaj jött vissza.

A szakítás után megismert nők közül az első akivel beszélt az a jelenlegi barátnője, csak vele legutolsónak tudott találkozni.

2019. okt. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%

Elhiszem, hogy fáj engem is megcsaltak nagyon sokszor (én verekedtem,szétvertem a nőt is meg a gyereket is) de ezt nem ajánlom majdnem börtönbe kerültem.


Elfog egyébként elfog múlni a fájdalom, csak idő kérdése!

Utólag rájöttem hogy egyáltalán nem volt olyan nagy probléma mint ahogy akkor megéltem...sok erőt kivánok a feldolgozásban, és keress egy másik lányt idővel ha akarsz! 26f

2019. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
12%
Én azt tanácsolom,hogy ne éld bele magad egy kapcsolatba sem. Engem is megcsaltak már párszor. Azt mondta,hogy velem akarja leélni az életét,gyereket akar tőlem,de ennék ellenére megcsalt,kidobott. Nem a te hibád,hogy nincs gerince. Én is vacilálok a tinder letöltésével emiatt,nem tudom mennyire tudnék megbizni a leendő barátnőmben.Fel a fejjel.
2019. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!