Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Részt vennétek "happy slapping...

Részt vennétek "happy slapping" játékban, ami poénból pofozás?

Figyelt kérdés
Újabb őrület, hogy verseny vagy fogadás kedvéért felpofoznak embereket. Általában önkéntes az illető, meg gyakran kölcsönös adok-kapok a pofon, de vannak olyan esetek, amikor felelsz-vagy-mersz feladat, hogy pofon kell ütni valakit :D

2019. okt. 15. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy újabb hülyeség a hülyéknek.
2019. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Lányok kedvéért önként vállalnám, hogy leszek "áldozat" :D
2019. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
A mai fiatalokban semmi kreativitás nincs.
2019. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3.: miért, mi lenne szerinted a kreatív?
2019. okt. 15. 15:07
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem hiszem hogy részt vennék benne. 24 évesen már kinőttem az ilyenekből. Bár ha jobban belegondolok tizen évesen sem voltam ennyire idióta. Na mindegy, pofozgassátok csak egymást, ti dolgotok :)

(Nemhogy inkább elővennétek egy könyvet és olvasnátok ha ennyire unatkoztok..)

2019. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Hát AZ biztos hogy nem, hogy csakúgy poénból pofán versz valakit, jóember.

2019. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Engem otthon vertek, és azóta is megremegek akkor is, ha vki morcos arccal közelít felém, nemhogy attól, hogy vki még lendíti is a karját pofonra...
2019. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Most miért? Biztos akadna önkéntes jelentkező az elszenvedő áldozat szerepére is.
2019. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb 5 barátommal 10en éves korunk óta pofonokban szoktunk fogadni

Altalában 5 pofon, aminek a kiosztására van 1 évünk. De különleges alkalmakkor lehet módosítani a szabályokon.

39/f

Úgyhogy ez annyira nem új szerintem.

2019. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Ez a kinőttem belőle hülyeség... Tudnátok milyen jó érzés, mikor fél évre előre tervezel, megveszel egy olcsó repülőjegyet előre, pénteken kirepülsz londonba, beülsz egy taxiba, elviteted magadat ahhoz a Jamie Oliver étteremhez, ahol felszolgáló haverod, majd mögélopózol, es mikor megfordul lekeversz neki az etterem vendégei előtt egy büdös nagy lazacsuklós csattanóst... Aztan röhögtök egy jót, miközben mindenki néz megrökönyödve... Aztan este buliztok egy jót, az ő kontójára, másnap meg másnaposan hazarepülsz és hétfőn mész melóba mint a többi szürke ember...
2019. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!