Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mond egy fiú olyat egy...

Miért mond egy fiú olyat egy lánynak, hogy hisztirohamom van, amikor a lány csak rosszul van lelkileg?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 19:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Szorongásos betegségem van és rosszul lettem mert elég erősen triggerelt egy szó.Nem mindig tudom kontrollálni,de az,hogy hisztinek nevezte a kiborulásomat,az szerintetek miért van?
2019. okt. 15. 19:53
 2/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm ha rossz kedve van picit hisztis és ezt nem én mondom neki, hanem ő szokott érte utólag bocsánatot kérni.


Szerintem nem tapintatlan rávilágítani, hogy hisztis vagy még akkor is ha ez pont egy rossz pillanatban teszi, hiszen a hisztis rohamaiddal az ő kedvét és akár napját is elronthatod.

2019. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyira fáj,hogy ennyire nem vesz komolyan
2019. okt. 15. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy kórósan szorongok és egy időben olyan durva volt, hogy 30 percen át kellett győzködnöm magamat, hogy ki merjek lépni az utcára csak hogy lemenjek a boltba.


Közel voltam ahoz a pillanathoz amikor már képtelen vagyok elhagyni a lakásomat.


Szerencsére mára már normális szinten vagyok és a külvilág nem tudja megmondani, hogy szorongok és már én is inkább időnkéni kényelmetlen érzésnek fogom fel.


Szóval megjártam a szorongás majdnem legdurvább fokát is, de soha sem hallottam olyat, hogy egy szó szorongást igéz elő.


Sőt szorongás közben ponthogy nem tudsz megfelelően megszólalni és begubóznál nem hisztissé válnál.


Szóval milyen szó zaklatott fel?

2019. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
OCD-m van.Csak valami,amit ha meghalok már mennék is kezet mosni
2019. okt. 15. 20:05
 6/7 A kérdező kommentje:
meghallok*
2019. okt. 15. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk lehet, hogy azért, mert nem képes felfogni, hogy hogy vagy képes vergődni egy szó miatt?

Semmi baj, ha nem tudod kontrollálni magad, előfordul, hogy valaki beteg. D3 azért ne az legyen már a szar szemét, aki ezt nem akarja hallgatni.

2019. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!