Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te intelligensebbnek tartod...

Te intelligensebbnek tartod magad a környezetedben levőknél? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Van akinél igen, van akinél nem. Attól függően szoktam véleményt alkotni ilyen téren, hogy milyen az éppen körülöttem lévő ember(ek) döntésképessége, mennyi dologról lehet vele beszélni, illetve, hogy az adott dolgokkal tényleg tisztában van-e vagy csak a saját képzeletei alapján alakul ki benne egy hibás kép valamiről és hajlandó-e változtatni azon a hibás képen amikor tényekkel állítom szembe vagy pedig mondja tovább a hülyeséget.


Több dolog is van még de regényt azért nem akarok írni róla. Nagyjából ilyen dolgok alapján döntök, és ez alapján ismerek nálam intelligensebb és kevésbé intelligens embereket is.

2019. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Az "ész" lett a legigazságosabban elosztva a világon. Mindneki azt hiszi, hogy neki egy kicsit több jutott...
2019. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Mióta egyetemre jöttem, azóta nem, sőt, szerintem én vagyok a legsötétebb az egész szakon/évfolyamon.

Előtte gyakran éreztem úgy, hogy igen, mert tényleg nem voltak valami észkombájnok, akikkel gimiben össze voltam zárva..

2019. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Körülöttem sokan intrikákat követnek el ellenem, ezekre t×k. Mást kellene tennem? Felvenni a kesztyűt?
2019. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Hát persze. Mert kommunikálni sem tudnak normálisan. Mindenkiről üvölt hogy segg hülye.
2019. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ, hogy milyen közegben vagyok épp. Általában igen, de az egyetemen nem, ott átlagosnak, néha kimondottan hülyének érzem magam.


23/F

2019. okt. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

A munkahelyemen igen.

Mert hülyékkel vagyok körülvéve. Elkeserítően ostoba emberekkel. Nem akarok példákat mondani, de sokat mondhatnék.

Szóval nem én vagyok okos, hanem a körülöttem lévők buták, vagy kicsit, vagy nagyon.

10-12 "munkatárs" van körülöttem, mikor mennyi, 1-2 ember van köztük, akivel akár munkáról, akár hétköznapi dolgokról beszélgetni tudok. Ennyire durva a helyzet. Valakihez úgy kell beszélni, hogy csak a legegyszerűbb bővítetlen tőmondatokban lehet fogalmazni, különben nem érti meg.

De olyan is van, akihez már abszolút nem szólok, mert volt hogy beszéltem hozzá, kb a felét fogta fel, a másik felét meg kiegészítette random fantáziából, majd ezek után, a saját kreálmányán, megsértődött. Inkább nem szólok hozzá.


Bocs, hogy ezt így kipanaszkodtam, de máshol nem tudom, meg nem akarom.

2019. okt. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos a rokonságom jelentős része az a tipikus proli.

Egy részük pedig a társadalom legaljához tartozik.

Mivel nagy a tágabb család,így vannak értelmesek is.

De sajnos a többségről elmondható a butaság,kicsinyesség.


Igen,egyetemen látod,hogy a te családi köröd nem fedi le az átlag lakosságot:)

Abban biztos vagyok,hogy a csoporttársaim nem gondolnák,hogy milyen gáz rokonaim,családtagjaim vannak.

2019. okt. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%

Igen, mert 140es az IQ-m.

Az előző munkahelyemen ordított a különbség, életemben először voltam ilyen közegben, fura volt. Főleg mivel nem egy gyárról volt szó, és volt köztük aki főiskolát is végzett. Pénzügyi terület, jogszabályokból dolgozunk.

Most már olyan helyen vagyok, ahol nem lógok ki. Szerencsére a családban sincs ebből probléma.

2019. okt. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Intelligensebbnek talán nem, de műveltebbnek és nyitottabbnak igen.
2019. okt. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!