Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Foglalkoznom kell ezekkel az...

Foglalkoznom kell ezekkel az emberekkel?

Figyelt kérdés
Nos, kezdem azzal, hogy 22 éves srác vagyok. Az iskolai éveket ellinkeskedtem, amit utólag bánok, érettségi után is 2x elmentem ismétlő érettségizni, mert nem voltam elégedett az eredménnyel, sajnos 2. ismétlő érettségit is ellinkeskedtem, s nem kevés pénzt. De aztán 3. nekifutásra össze kaptam magam, s 2 tárgyból egy nekem szép, 70%-os eredményt értem el, az 1. ebből a 2 tárgyból éppen, hogy csak súrolta a 40%-ot. Most egyetemista vagyok, komolyan is gondolom, minden órára bejárók, készülök napi 3-4 órát, de sajnos látom a rosszindulatú ismerősökön, egy rokonomon is, akik valahogy tudomást szerezhettek arról, hogy hányszor mentem el érettségizni, azt a cinikus vigyort, hogy nekem ez úgyse fog menni. Nos, voltak hibáim, ezt elismerem, de valahogy ez eléggé sz.rul esik így vizsgák előtt. Ti mit javasolnátok?
2019. okt. 16. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
szard le őket és legyél büszke magadra hogy ha csak 3 madjára is de sikerűt
2019. okt. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Innen szép nyerni, nem? (: tedd oda magad aztán mutasd meg. A kitartásod már példaértékű. Tök jól fog menni.
2019. okt. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, az egyetem eleve más, ott (jó esetben) olyat tanulsz, ami téged érdekel, te válaszottad, nem a kötelező kerettanterv.

Én egyetemen anno nem mutogattam otthon a leckekönyvemet, most másoddiploma miatt került elő, anyám megnézte kíváncsiságból. Még most is az volt a kérdése kapasból, pedig sok év telt el diploma óta, hogy ez tuti az enyém e, mert az összes vizsga és szigorlat 4-5. (Bíbor diplomára hajtottam, az sajna nem lett meg.)


Szóval mutasd meg, hogy komolyan gondolod! Ezek a negatív kommentek nem fognak eltűnni, sajna a rosszindulat örök, de be tudod bizonyítani, hohy nincs igazuk.


A tanulást viszont optimalizáld, ha átesel a ló túloldalára se jó, mert akkor meg hamar kiégsz, belefáradsz, hiába élvezed. Ez hosszú távfutás, nem csak az első félévben kell jól teljesítened. :)

2019. okt. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!