Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bennetek nem volt félelem...

Bennetek nem volt félelem izgulás mikor egy új munkahelyre mentetek?

Figyelt kérdés
Már régen dolgoztam, most viszont probálkozom visszalépni a munka világába, de tele vagyok félelemmel szorongással izgulással, egyrészt az interjútól is tartok, másrészt magától a munkától, hogy képes vagyok e megfelelően ellátni. Sajnos hajlamos vagyok mindent túl gondolni. Ti veletek nem volt ilyen hogy izgultatok hogy mi lesz?
2019. okt. 17. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én hétfőn kezdek új munkahelyen. Kicsit izgulok. De nem vészesen. Az állásinterjúkon jobban izgultam, de megtanultam felkészülni. Neked most lesz az első napod új munkahelyen, vagy nég csak állásinterjúra készülsz?
2019. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megértem.Magam még csak keresgélek de már izgulok,nem is tudom hogy fogok majd megfelelni.
2019. okt. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogyisnem. A mostani munkám előtt négy alkalmi munkahelyet is megjártam és borzasztóan ráparáztam az összesre. Aztán persze mindig kiderült, hogy tök felesleges volt, mert (talán egy hely kivételével) semmi lehetetlent vagy teljesíthetetlent nem kértek tőlem, és a kollégák nagy részével is mindig jól ki tudtam jönni.

Most egy könyvesboltban dolgozom, és itt is borzasztóan izgultam munkába állás előtt, de mint kiderült, itt volt a legalaptalanabb a félelmem. A munka passzol hozzám, szeretem csinálni és velem is meg vannak elégedve. Elég változatos, jó környéken van a munkahely, és a munkatársaimmal is elég jó a viszonyom. Az összes eddigi munkahelyemnél most érzem azt a legjobban, hogy itt végre megtaláltam magam :)

Hidd el, hogy veled se lesz gond ;)

2019. okt. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Á, velem nem. Meg rajtad kívül szerintem még senki más nem volt így.
2019. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!