Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bűntudatom van. Mit tegyek,...

Bűntudatom van. Mit tegyek, hogy jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés

Eddig minden évben csak 5-öseim voltak Biológiából, de idén lett egy 4-es is és nagyon rosszul érzem magam emiatt. Már azóta kaptam 3 ötöst, de még így se érzem magam jobban. Nekem fontos a biológia ezzel is szeretnék majd foglalkozni, de nem tudtam annyira felkészülni a dolgozata, mert előtte lévő nap dolgozni voltam és nem volt időm.

Nem tudom, hogy értessem meg magammal,hogy ez nem olyan nagy baj, de mégis nagyon rosszul esik.

Valami ötlet?


2019. okt. 17. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Csinálj valami extra feladatot, vagy szorgalmit.

Vagy valami önálló beadandót valamivel kapcsolatban.

2019. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hozzászoktál a jó eredményekhez. Maximalista lettél. Fogadd el h ember vagy, hibázol. Erősödj meg, mert lesznek még nagyobb pofonok az életben!
2019. okt. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*Am a jegyek csak számok, nem ettől lesz vmikor az életben belőled jó szakember, akár mint biológus vagy amilyen munkád lesz.
2019. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Állatorvos szeretnék lenni ez a célom.

Persze tudom, hogy ezek csak jegyek, de valamiért nem esik jól ez és nem tudom, hogy mi az oka.



Elsőnek köszönöm tetszik az ötlet lehet megpróbálom :)

2019. okt. 17. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:

"mert előtte lévő nap dolgozni voltam és nem volt időm"

Egy dolgozatra ne előző nap készülj! Hanem folyamatosan tanuld. Pláne ha emelt szinten szeretnél érettségizni belőle. Ha a bűntudat arra sarkall, hogy többet foglalkozz az anyaggal, az jó. Ha csak egy gombóc, ami akadályoz, akkor rágd meg, nyeld le, és kakild ki.

2019. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Utolsó: nem egy nap tanultam csak tz volt és az mindennap egy leckét tanultam és pont arra a napra maradt egy darab amit nem gondoltam volna, hogy kérdezni fog,de az volt a kifejtős feladat és volt amit nem tudtam és csak 2 pont kellet volna az ötöshöz. Megfogadom tanácsodat köszönöm mindenkinek.

2019. okt. 17. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!