Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vonzódik hozzám az autosoktató...

Vonzódik hozzám az autosoktatóm, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Egyszer amikor este voltam vezetni elvitt egy kilátóhoz, és azt mondogatta szép a szemem, meg hasonló dolgokat. Valamint messengeren folyamatosan üzenget, szintén hasonlókat. Egyszer pedig lefotózott. Azt mondta arról csinál képet, hogyan parkoltam, de közben engem fényképezett le amikor nem néztem oda. Már nincs sok órám hátra, nem tudom megérné-e váltani. Ti mit tennétek a helyemben? 17 éves lány vagyok, ő pedig 40 körüli férfi.

2019. okt. 17. 18:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Esetleg csináljak belőle rendőrségi ügyet?
2019. okt. 17. 18:11
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Webjogsi?
2019. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
En is tetszettem az iktatomnak de ilyen baromsagokat nem mert volna csinalni... ne legyel muja es szolj ra ha ugy erzed at lep egy hatart. Ennyi.
2019. okt. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy még verseket is írt nekem...
2019. okt. 17. 18:28
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
És még gondolj bele melletted hány lánnyal csinálhatja... A helyedben természetes, hogy váltanék.
2019. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
Nyugi, majdnem minden oktató egy perverz. Az enyém is az volt, simogatta combom, a hajam, a kezem, csak én mindig csúnyán néztem rá és abbahagyta, aztán egyébként újra és újra próbálkozott. Ott hagytam. Ez kb egy 45 év körüli férfi volt. Keress te is mást.
2019. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Dehogy vonzódik hozzád. Ezek minden butábbnak tűnő nőnél bepróbálkoznak, versenyeznek hogy melyik tud többet megkapni. Ha nem állítod le határozottan, egy idő után megfenyeget, hogy elintézi, ne lehessen jogsid amíg nem pippantod le.
2019. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Az enyém normális volt! Tisztelt mint nőt és embert. Ha ilyeneket csinált volna, azonnal keresek mást!
2019. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Vàlts meg direkt elintézi majd hogy megbukj!! Rendörségre nem tudsz menni, mivel nem eröszakoskodott, nem bàntott. Esetleg a suliban felnyomhatod hogy miket csinàl. De vàlts, az a lényeg.
2019. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
10%

Én kirúgtam és kerestem egy másikat.


Én is vizsga előtt dobtam ki, úgy voltam vele, inkább levezetek pár órát új autóval és vizsgázok mással, minthogy én ezt elviseljem, nem szerettem vele vezetni.


Az enyém is a szememet dicsérte, meg a kezem fogdosta, pasikról kérdezgetett állandóan, hánnyal voltam eddig, volt-e komoly kapcsolatom, folyamatosan szexuális utalgatásokat tett, meg ilyen jellegű vicceket mondott, mint egy kanos 16 éves.

Az enyém legalább korban illett hozzám, de a te helyzeted szerintem nagyon gáz, én biztos lelépnék.

2019. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!