Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegyük fel, hogy egy gamercsaj...

Tegyük fel, hogy egy gamercsaj és egy plázacica összeverekednének. Szerintetek melyikük győzne és miért? (kb. azonos fizikum, testalkat, életkor stb. )

Figyelt kérdés

2019. okt. 21. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik győzhet, ezt ennyiből nem lehet megmondani.
2019. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Se a gamerségnek, se a plázacicaságnak semmi köze ehhez, szóval értelmetlen a kérdés.

Mintha azt kérdeznéd, ki magasabb, egy szőke vagy egy barna hajú lány.

2019. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Ezt a kérdést csak azért tetted fel, mert láttál egy ilyen videót, azt nyálcsorgatva nézted, ahogy letépik egymásról a ruhát, ugye. :D
2019. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindhármótoknak mondom: A kérdésem komolytalan, hétfői agymenésnek indult az osztálytársakkal és kíváncsi vagyok, hogy itt ki mivel rukkol elő szóval légyszí, mondjatok pár ötletet, és nem, nem láttam ilyen videót, habár kedves 3-as, ha esetleg linkelsz egy ilyet, azért nem fogok megsértődni! ;)
2019. okt. 21. 14:09
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Gamercsaj. A call of dutyban tanult közelharcot és egy jól irányított lökéssel ellökné a plázacicát,aki elbotlik a magassarkújában és betöri a fejét.
2019. okt. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__100582..


"hétfői agymenésnek indult" Igen kedves kérdező, de melyik hétfőn, hány hónapja ? Még hányszor kell feltenni ugyanazt a kérdést ?

2019. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Oke, menjünk bele a játékba....

A valo életben lehetetlen ennyi alapján véleményt mondani, de ha ilyen iskolai agymenésről van szó, akkor a sztereotipiák alapján a plázacica győzne szerintem.


Aki annyira gamer, hogy ez a legfobb személyiségjegye az valszeg nem sokat látja a napot, nem mozdul ki, folyton a kanapén döglik, és nyomkodja a kis konzoljait. És akkor már legyen tipikus gamer étrendje is: energiaital és pizza, és egyéb gyorskaják. Így - még ha a tipikus "minden férfi vágya" módon meg is tudja valahogy tartani az alakját az 100%, hogy nincs formában, már attól liheg ha ki kell mennie az ajtoig.


A plázacica ezzel szemben tipikusan ad a kulsejere, értsd: zöldségekre építi az etrendjet, nem pedig szénhidrátra és cukorra, ha nem plázában van, akkor valamit mozog (mindegy hogy jóga, pilates, vagy csak simán a kondigépeken).

Gondolom nagyobb is a fájdalomküszöbe, hiszen ha tényleg sztereotipiákban gondolkodunk, akkor ő már nyilván hozzászokott, hogy a nap nagy részében szoritsa a lábát a cipője, a hátát a melltartója, a derekát a szűk szoknyája/nadrágja,míg a gamer már akkor rosszul érzi magát, ha a mackónadrág/bő pulcsi helyett valami emberibbet kell felvennie.

De ha valamilyen oknál fogva tényleg 100%ig megegyezik a testük összes paramétere, akkor is a plázacica nyerne, mivel neki van élete, ezért nála valószínűbb, hogy keveredett már ilyen bunyókba, ami előny, ráadásul a gamerek az agressziójukat a virtuális világban élik ki míg egy extrovertált a valóságban.


A nyertes a plázacica, bár személy szerint kedvemre valobb az a képzeletbeli agymenés, hogy ők ketten nem verekszenek, hanem randizni mennek. ¯\_(ツ)_/¯

2019. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5-ös: Nem rossz!

6-os: XD XD XD! Ezt nem mondod! Eskü, haljak meg, ha az én voltam! Ez komoly?! :O De kössz, mindjárt elolvasom azokat is! :D

7-es: Köszi szépen az elemzést! Ez nagyon tetszik, főleg a vége! ;)

2019. okt. 21. 15:52
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha gamer, csak tanult már valami mozdulatot mortal kombatból, vagy másból. Vagy elkezdene ragelni és nekidobná a kontrollert a plázacicának. De persze cicánál ott van a telefon amivel apucit tudná hívni. Vagy simán lefizetné gamercsajt és ő nyerne
2019. okt. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
A lényeg, hogy mezítláb játsszák le a frankót. Szerintem a gamer csaj nyerne, mert taktikásabb a játékokból adódóan.
2019. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!