Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet leszokni egy rossz...

Hogy lehet leszokni egy rossz szokásról?

Figyelt kérdés

Miközben csinálom ezt a bizonyos dolgot, akkor közben pozitívan élem meg, és szeretem csinálni, de ez a tevékenység ártalmas az egészségemre nézve. Hogyan tudnám ezt a tevékenységet abbahagyni?

(A konkrét tevékenységet nem szeretném elmondani, de ha ez segít, biztosan ismertek ilyesmi tevékenységet)



2019. okt. 21. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
drogozol mii?
2019. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baromi egyszerű a képlet. Elhatározod, hogy nem csinálsz többé valamit és utána egyszerűen nem csinálod és ellenállsz a kísértésnek. Akaraterő kérdése egyedül, semmi más nem kell hozzá. Én így szoktam le a cigiről egyik napról a másikra 13 év dohányzás után, simán csak eldöntöttem, hogy leteszem és letettem, a függőségi tüneteket meg kibírtam összeszorított fogakkal míg el nem múltak.
2019. okt. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Vagy vagdossa magát.
2019. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1 és 3 nem talált, de nem is kértem, hogy találgassatok :)

2-esnek köszönöm, jöhet még bárkitől válasz aki érdemben tud segíteni:)

2019. okt. 21. 18:06
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Lábfétis.

Ne gondolj rá, úgyis kezd téliesre fordulni lassan az idő...

2019. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem lábfétis, az hol ártalmas az egészségemre?
2019. okt. 21. 20:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Körömrágás netán?


Tudom, hogy nem kérted, hogy találgassunk, de azon nekem a műköröm segített. Nehezebb is lenne lerágni, illetve végre láttam szépként a kezemet általa. Így leszoktam.

2019. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 azt is csinálom, de férfi létemre eléggé hülyén nézne ki rajtam a műköröm :D De arról nem is szeretnék leszokni mert utálom ollóval vágni, és így is szép marad a körmöm.:)
2019. okt. 21. 21:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Cigileszokashoz ajanlom az Allen Caar (asszem igy irjàk)ingyen pdf et


Amugy a szokasok azert rögzülnek csak be mert ismetlödök. Ergo ha nem ismetelgeed akkor feledesbe vesznek mint a nem hasznàlt fàjlok.

Azaz rögzits be olyanokat ami egeszsegcentrikus es hat az agy jutalmazasközpontjara.

2019. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tenyleg sajat magunk irjuk a sajat programunk. Az ismetelt interakciokat ismetelgeti az agy mint vmi felakadt lemez, (pl igy tanulunk szavakat is idegennyelven),amit nem ismetelgetünk egyszerüen kidobja szelektalja.
2019. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!