Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utcai zenészek, vagy aki...

Utcai zenészek, vagy aki ismer utcai zenészt, mennyit kerestek egy nap a zenésből?

Figyelt kérdés
Itt most nem kifejezetten a hajléktalanokra gondolok (ők nyilván nem is neteznek), hanem olyanokra, akik szabadidejükben kimennek zenélni mondjuk terekre, gitározni, billentyűzni, dobolni, stb... Azért érdekel, mert elgondolkoztam rajta, hogy ez mennyire éri meg nektek/nekik, hogy erre fordítjátok a szabadidőt, vagy inkább azért csináljátok, mert élvezitek, aztán legfeljebb összejön italra, vagy valami?

2019. okt. 21. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jó időben és helyre mész és persze ha elég jó vagy és fel tudod kelteni az emberek figyelmét, akár 4-5 ezer is bejöhet óránként.
2019. okt. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. Az igen. Arra számítottam, hogy ilyen 3000Ft naponta. Ezért is gondolkoztam el rajta, hogyan éri meg nekik. Amikor az ember látja őket, akkor sosincs sok pénz a kalapban/gitártokban, stb..., de gondolom ez is egy húzás, meg így biztonságosabb is.
2019. okt. 22. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Ma reggel voltunk és 5000 meg egy kis apró jött össze. A nagyobb pénzeket általában elteszik, mert sajnos van olyan, hogy nem betesznek a kalapba, hanem kivesznek belőle, bár ez inkább ott jellemző ahol sok a csöves, jó helyeken nem fordul elő. Meg a szél is kifújhatja a papírpénzt - bár azt többnyire csak rajongóktól kapsz, akit igazán megfog a zenéd és rendszeresen visszajár, amihez az is kell, hogy kiszámítható legyen, hogy mikor vagy kint.
2019. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!