Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A húgom (14) éjszaka felült...

A húgom (14) éjszaka felült az ágyában és érkezett röhögni, de úgy, mint egy pszihopata?

Figyelt kérdés

Reggel azt mondta nem emlékszik rá és még most is...

Nagyon durva volt.



2019. okt. 21. 19:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Csak álmodott. Nem kell beleképzelni semmit
2019. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Szíjjazzátok le, a legjobb ha ketrecbe zárjátok éjszakára, kereszt és fokhagyma legyen kikészítve!
2019. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
Félelmetes
2019. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Álmodott valami intenzível,sok ember beszél álmában

+ mindenki forgolódik,mozog

2019. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

"Alvajárás"


Én a 40-es éveimig álmomban járkáltam a lakásban anélkül, hogy felébrednék. A húgommal a mai napig el lehet beszélgetni anélkül, hogy felébredne.

Ha nem múlik érdemes orvoshoz fordulni.

2019. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Na, elég legyen már ebből. A húgod nem pszichopata, hanem pusztán rémálmai vannak vagy alvajáró. Ráadásul serdül.

Ti sosem olvastok klasszikusokat? Thomas Mann: A Buddenbrook-ház. Olvasd már el, hogy lásd, az ilyen cselekvés, mint ami a húgodnál volt, teljesen normális, még ha kívülről ilyesztőnek is tűnik. Ha nem múlik el és sok-sok éjszaka hasonlóan viselkedik, akkor érdemes elvinni orvoshoz, főleg, ha őt zavarja.

2019. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha ez neked ijesztő volt... tőlem meghalnál. Hoznád a papot is. :D Nálam ráadásul nem tudod eldönteni, hogy alszok-e, mert tök simán válaszolok, bizonyos ingerekre ébredek fel csak. Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy ez semmi konkrét, csak vigyázzatok, hogy mit csinál, mert ha valamire felébred, akkor borzasztóan megijedhet. Gyerekkorban kifejezetten gyakori, felnőttkorban viszont már gyanúsnak számít ez. Vannak olyanok, akik járkálnak és olyanok, akik ágyban maradnak és onnan csinálják a "dolgukat". Valamit álmodott közben, és álmában nevethetett, csak fizikailag is "reagált".
2019. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egy szóval nem mondtam, hogy pszihopata, annyit mondtam, hogy pszihopatán nevetett.

Egyébként mesélte, hogy az osztálykiránduláson alvajárt, lement a lépcsőn, kapcsolgatta a lámpát és a fiúk hálószobájának a kilincsét rángatta. (Ekkor ébredt fel) (ezt az osztálytársai egészítették ki neki)


Itthon meg régebben volt, hogy éjszaka kiment a szobánkból és találkozott anyával, aki azt mondta neki, hogy: XY éjszaka van, menjél vissza aludni, ő meg erre: Ja jó. És visszament aludni. :D


Meg ilyenek.


Igazából a kérdés arra irányult, hogy lehet e valami lelki probléma mögötte, vagy valami ilyesmi, mert durva volt azért a szituáció.

(Sajnos inkább matekos vagyok, mint magyaros, ezért nem tudom kifejezni magam... 😂)

2019. okt. 21. 20:56
 9/20 anonim ***** válasza:
37%
Fogadjunk hogy a hugod vékony,keveset eszik,és ahhoz képest sokat mozog.
2019. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Nyári táborban voltunk kb. 10-en egy szobában. Legjobb barátnőmmel ketten maradtunk ébren, egy csomót pofázott, mindenki bealudt tőle. Én is már így félálomban hallgattam csak, mikor az egyik csaj normál hangerővel megszólalt, és nem tudom, milyen nyelven beszélt, úgy hangzott, mintha valami átkot olvasna ránk, majd elhallgatott. Én totál beszartam, csak akkor nyugodtam le, mikor a barátnőmet hallottam, hogy szuszogva röhög, és suttogva kérdezi, hogy "mi a fsz volt ez, a sátán?".


Másnap meséltük a lánynak, semmire nem emlékezett.

2019. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!