Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez az IQ szint mennyi lehet...

Ez az IQ szint mennyi lehet valójában?

Figyelt kérdés

14 éves lányom kitöltötte a Mensa internetes tesztjét és max. pontot kapott. Ez körülbelül mennyi lehet az ő korosztályában? 17 évesnek írta be magát.

Tudom, hogy valószínűleg nem nagy az eltérés egy 14 és egy 17 éves között, de kiváncsi vagyok.

A maximális elérhető pontszámot 125 fölöttinek írja.


2019. okt. 21. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi, nem zseni a lányod. Ezek az tesztek tökre megbízhatatlanok amúgy is, ráadásul ha valahol csak jól tippelt az is "rontja" az eredményt.
2019. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első is írja.

Ha úgy gondolod, hogy zseni a lányod, vidd el a Mensahoz egy nem-online tesztre ami komolyabb és megbízhatóbb eredményt ad.

2019. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből mi nem fogjuk tudni megmondani, főleg, hogy már eleve arra vonatkozóan sincsen pontos adatunk, hogy a 17 évesek átlagához viszonyítva ő hol helyezkedik el. Hülyének biztos nem hülye, ez egy jó hír, de a Mensa úgy tudom, ilyen korúakkal még nem foglalkozik.
2019. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nemaRendőrség ***** válasza:

Kitöltöttem 3 éve a mensa tesztet, kaptam 97 pontot

Kitöltöttem pár hónapja mert asszony nem hitte el, 125+ pont

Pedig elvileg az iq konstans oszt mégis

2019. okt. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!