Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mivel foglalkoztok? Meg...

Ti mivel foglalkoztok? Meg vagytok vele elégedve?

Figyelt kérdés

Ha nem vagyok indiszkrét, mennyit kerestek?

Ha nem vagytok elégedettek a munkátokkal, mire váltanátok?


2019. okt. 24. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Külföldi egyetemen dolgozom, bár itthon élek, és mellé tanácsadással foglalkozok. Izgalmas és kihívásokkal teli, meg sokat kell utazni, szóval szeretem. A kereset változó, 500 és 1 milla nettó között mozog havonta attól függően hogy mik jönnek be.


Ha váltanom kellene, mert ez az irány befuccsol, akkor valószínűleg elmennék egy nagy tanácsadó céghez, kidolgoznám a belem valami jól kereső központban, 2-3 év alatt kiégnék, de összeszednék annyit hogy utána soha ne legyen gondom a pénzre egy középosztálybeli élethez.

2019. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Ja, azt nem írtam, hogy 30F
2019. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Gyárban dolgozom, egyre jobban utálom.

Eddig sem kerestem jól, de az utolsó évben 140et sem kapok, pedig a felelősség nagy, a munka nehéz. Tervezek hamar váltani. Nem tudom mi lenne jó, olyan munkát szeretnék ahol nem vagyok emberek között.

2019. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
92%

Szakács vagyok, egy nagy szar utálom:D

Fizu ,160-190 között, ami azon a helyen ahol lakom ez még sajnos jónak is számit ,hogy mit kellene csinálni azt még nem tudom:D

22/f

2019. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Junior szoftverfejlesztő vagyok, 270 nettót keresek.


Nagyon szegény családba születtem és megfogadtam már kiskoromban, hogy ebből a szegénységből ki fogok törni. Sokan elégedettek lennének ezzel a fizetéssel, de a céljaim megvalósításához ennél legalább 1 nagyságrenddel nagyobb fizetésre lenne szükségem, szóval még nem vagyok megelégedve ezzel.


Seniorként alkalmazotti pozíció helyett majd alvállalkozói pozícióba szeretnék tovább dolgozni katásként néhány évet, aztán saját vállalkozást szeretnék indítani.

2019. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nemzetközi furgonos,3,5 tonnás kisteherautóval járom Európát és azon kívüli országokat, A-ból B-C re el juttatom azokat az árukat amik kamionokról le maradtak vagy nem éri meg el vinni apróbb csomagokat.

Mivel én szeretek vezetni,mikor várakoznom kell pihenek vagy nincs munka esetleg nem kell kapkodni akkor nagyon szeretek kirándulni, ha össze találkozom rendes emberekkel akkor buliba is el szoktam menni velük nyilván érdemes legalább egy idegen nyelvet beszélni, szerencsére az angolt elég sok helyen beszélik, jó magam angolul,németül jól tudok komunikálni szerencsére egyre jobban megy a spanyol nyelv is már így meg tudom ismerni a külföldi embereket is ami számomra jó, nagyon ritkán vagyok otthon de ez az én döntésem, lehetnék otthon több időt is de nem szeretnék, havi 2-4 napot szoktam otthon lenni, így a fizetésem 400 szokott lenni, szerencsére nem annyira hajtós mint sok ilyen cég.

Jelenleg elégedett vagyok vele, nagyon sok helyre el jutottam már, nyilván ezt örökké nem fogom csinálni mert nem egészséges életmód bár azért próbálok úgy élni és rendszeresen edzeni is, mivel a sok ülés tönkre teszi a derekedat akár milyen autóban is ülsz, ezt sokan nem tudják csak azt érzik majd egy idő után hogy jaj de fáj a derekam ezért is kell pihenőket tartani és legalább átt mozgatni magadat, na szóval maximum még 2 évig ha csinálom mert szeretem, bár egyedül nem a legjobb jobb lenne ha ezt egy ismert személyel tudnám megélni, igaz jó társaság szerencsére mindig akad de az mégsem olyan, hiába van pénzed ha nem vagy boldog, a boldogságot nem lehet meg venni, amit meg veszel magadnak attól csak egy ideig vagyunk boldogok, ha ezt be fejezem bele kezdem másba és keresek egy nőt akivel el tudom képzelni a jövőmet.

22F

2019. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6 kitartás! Én a gondolattól is félek, hogy egy kis lyukba aludjak, ezért inkább nehezen, de készül a kamionos jogsi meg a gki, én nagyon drukkolok neked. Bár furcsa, hogy ilyen fiatalon adtak furgit, szlovák cégnél dolgozol?


Na, de kérdés : ma mondtam fel a gyárba. Most raktáros leszek felvettek, 15 nap meló 120 ezer, hajnali 4-től 12:30-ig. :)

2019. okt. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Értékesítő vagyok per pillanat raktározás után nagy váltás volt. Teljesitméby bér szak 16-185-ig tudtam eddig cuccolni mert nem ebben dolgoztam.

Leginkább fogalmam sincs ugyse tudok mit kezdeni a gyakorlataimnal v az önéletrajzomnal amig nincs benne tetves nyelvvizsga

Teljesen elveszett vagyok nem tudom h lehetek e még valaki aki értékes lehet v azzá válhat munka területen akire majd felnéz a gyereke majd....

22/N

2019. okt. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7# Köszönöm,viszont lehendő kolléga :-)

Meg lehet szokni,számomra izgalmasabb mint a kamionozás,mivel eggyik ismerősömmel régebben elég sokszor voltam és leginkább csak autópányáztunk Svájcba pedig nagyon sok helyről ki van tiltva a kamion még a furgon szerencsére nincs,ha kamionnal Svájcba tiltásba mész elég sokat fogsz fizetni,sok sikert kívánok :-)

Gondolkoztam én is a kamionon,de először szerzek gyakorlatot kisebb járműn ezzel is be lehet azért szorulni és el lehet tévedni,neked is azt javaslom hogy ha el kezdesz dolgozni először kisebb géppel kezdj dolgozni 7,5 tonnással majd ha már jól megy minden jöhet a nagyobb és így tovább.

Lehetséges hogy le teszem majd a kamionos jogsit aztán ki megyek egy osztrák céghez pár évig egy kis eurót össze szedni még,ez ugye attól függ hogy lesz e valaki az életemben vagy nem?


Sokaknak furcsa de hiány van belőlük is,szlovák kollégám 19 évesen kezdte.

Majdnem el találtad,de szlovák cégnél kezdtem,mivel a magyar nem akart fel venni csak futárnak én pedig biztosan nem fogok naponta 30-40x ide-oda szaladgálni, hajtani mint az állat, egyébként már átigazoltam egy szlovén céghez ahol angol irányítás van.


Gratulálok az új munkához, sok sikert és kitartást benne ;-)

2019. okt. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

4x felett N, ügyfélszolgálat, mindennel elégedett vagyok, ha vki hülye akkor az az ügyfél max :-)

Szép iroda, semmi stressz, túlóra önkéntes alapon, egy szavam se lehet.

Kb 350-360 netto a 13.havi fizuval egyutt.

2019. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!