Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek volt rosszabb gyerekkora?

Kinek volt rosszabb gyerekkora?

Figyelt kérdés
Aki be akar szállni a versenybe, az ne trollkodjon, és ne írjon regényt. Csak pár mondatban írja le, h mitől volt szerinte a legrosszabb gyerekkora.
2019. okt. 24. 20:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Mi egy nagyon kicsi házban laktunk. Először városba, majd tanyán. Nem volt külön szobám. Anyám mentálisan nem volt ép. Apám se, de ő ivott is, és inkább agresszív volt csak. Aztán apám öngyilkos lett, és én négy évre rá 19 évesen elköltöztem otthonról.
2019. okt. 24. 20:30
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Anyám 17 évesen összeállt egy alkoholista hajléktalannal.

Persze anyám terhes lett velem.

Majdnem az utcára születtem.

16 éves koromig a szüleimmel laktam albérletben, anyám egész nap melózott, le se szart, apám vedelt, én meg kóboroltam az utcán, majd leléptem.

2019. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Akkor tegyél meg mindent hogy a felnőttkorod jobb legyen.
2019. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Ez neked verseny? Ennyire nem kéne unatkozni...
2019. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Apám alkesz volt, hobbiból üres üvegekkel dobált. Szerencsére már meghalt, de eléggé elbszta a gyerekkoromat.
2019. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akarok versenyezni egy ilyen szomorú témában, de azért leírom. Anyám nárcisztikus és borderline (diagnosztizált de nem foglalkozott vele, mindenki idióta csak ő nem alapon, szóval kezeltetve nem volt). Apámat szerintem soha nem láttam józanul. A kis ház és a szegénység egy dolog, megvolt az is, de mellé anyám szinte minden nap vert, verbálisan bántalmazott, elhordott minden szarnak, amikor alkalma volt rá, nyilvánosan megszégyenített pl lehúzta a nadrágom az osztálytársaim előtt és elkezdett szíjjal verni stb. Olyan is volt hogy bezárt a pincébe, mert útban voltam. Estig sorolhatnám miket engedett meg magának velem szemben ez a nő.

Felnőttként rendbetettem az életem és csak azért is sikeres lettem, erős jellemmel, de ez sok évig tartott és nagyon kemény meló volt. Megérte, nem hagyhattam, hogy nyerjenek és az egész életemet elbasszák, pont elég volt a gyerekkoromat elvenniük tőlem.

2019. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!