Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le a nem-kondizó...

Miért nézik le a nem-kondizó pasik a kondis pasikat?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és nem értem miért kell fikázni azért mert tesz azért hogy vonzó legyen. Miért kell lenézni ha valaki eljár edzeni?
2019. okt. 25. 16:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul sok munka van ebben, ezt tudja az aki már sportolt éltében.
2019. okt. 25. 16:56
 2/13 A kérdező kommentje:
életében*
2019. okt. 25. 16:56
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Általában a felfújt, felvizesedett, kreatinos izomzatu, aránytalan testet novesztő, karikaturaszerű kondisokon szokás nevetni. Ha valaki intelligensen és ízlésesen csinalja azokon nem.
2019. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4%
#3 és az mennyire jellemző? talán egy a százból
2019. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

4:

Mármint az ízlésesen gyúró? Hat igen, en azt mondanám 10-ből 1.

2019. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
91%

Azért mert a legtöbb hülye mint a s.gg.

Önelégült lesz, amellett hogy megszólalni nem tud és azt hiszi hogy övé a világ.

Egy komoly sportoló általában szellemileg is ott van, de a hobbikondisok általában annyi IQ-val rendelkeznek mint amennyi rájuk van írva.

2019. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Én csak a sztereotíp kondisokat nézem le, a többivel nincs semmi bajom.
2019. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
60%
Én soha nem jártam edzőteremben, viszont bringázok, teniszezek, úszok, síelek. Férfias testem van, és az élettöl ilyen, nem a gyurmázástól. A hányinger fog el amikor hallom némelyeket, hogy így a konditerem meg amúgy, tükörben nézegetik a felpumpált izmaikat. És még csak nem is jók semmire ezek az izmok, mert ettől még nem fog tudni verekedni se pl. Nyáron az egyik Balatoni vitorláskikötőbe érkezett egy ilyen pojáca, műmellű dekorációval a balján és belémkötött amiért megnéztem a csaj seggét. Szkanderben biztos lenyomott volna, de egy sima jobb horog padlóraküldte. Őszinte csodálkozást láttam a szemében, majdnem megsajnáltam...
2019. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez miért is szexualitás kategória??
2019. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Amiért azt is "lenézik" akinek jó autója van, vagy kicsit vagyonosabb - irígység. Ezzel együtt a felfújt izmú, öntelt pötchöket senki sem szereti. Aki izomagyat akar növeszteni az tegye, de arról mindenkinek meg lesz a véleménye.
2019. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!