Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire normális?

Mennyire normális?

Figyelt kérdés
Kollégista vagyok, és a szobatársam mindig szobában telefonál. Az elején még nem volt nagyon zavaró, de mivel sokat kell tanulnom, és stresszes is vagyok emiatt már iszonyatosan zavaró, főleg mikor este kezd neki. Máshol is a szobában oldja meg mindenki a kis lightos csevejeit? Előző kolimban mindenki kiment a folyosóra telefonálni. Fontolgatom, hogy szóljak a szobatársamnak, de azt se akarom, hogy én legyek, aki hisztizik.

2019. okt. 25. 18:06
 1/2 Verunika válasza:
Szia! Szerintem ha szépen megkéred, hogy menjen ki mert tanulni szeretnél, az nem hiszti. Valószínű veszi a lapot. Ha nem, akkor kérd meg még egyszer vagy tanulj a könyvtàrban. Jobb az ilyen dolgokat az elején tisztázni, nehogy elmérgesedjen a viszony.
2019. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Már én is erre jutottam, hogy kerek-perec megmondom, mert már kezd látszata is lenni ennek a néma konfliktusnak. Sajnos elég tuskó alapból a tag, így mindent a szájába kell rágni szitunként, hogy ezt tedd, meg azt ne. Végső esetben meg elvonulok majd.
2019. okt. 28. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!